Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tükörben meglátott személy az...

Tükörben meglátott személy az álomban, mit jelent?

Figyelt kérdés

Eléggé irritáló álomban volt ma részem, arra keltem fel, hogy sírok, es erősen lüktet a szívem..


Egy tipikus vasárnap esti temazgatasrol beszélgettünk, anyum nagyszuleimmel beszélgetett telefonon a szobában, én a konyhában voltam a nevelőapámmal..


(Úgy van a konyhánk, hogy van a konyha szekrény, ès vele szemben van az ebédlő asztal.) pont töltöttem ki magamnak az üdítőt a konyha asztalon, és apámmal beszélgettem, aki az ebédlő asztalnál vacsorázott, mögöttem.

És mikor felnéztem, láttam a konyha szekrény tükrében a mostoha testvérem.. Ekkor megfordultam, és még mindig ott ült fehér ruhában. Elejtettem a poharat, 100 felé tört, és akkor ébredtem fel, sírva. Ennek mi lehet a jelentősége ? Konkrétan most is sírtam ahogy ezt így le írtam.


2016. jan. 25. 05:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti , eléggé megviselt téged az álom.

Nem tudom , csak egyszer említetted a mostoha testvéredet,a tükörben.

Mi történt vele?Meghalt,vagy elköltözött?Jó volt a köztetek lévő kapcsolat,vagy inkább rossz?Így elég nehéz bármit is mondani,hogy ezeket nem tudom.

2016. jan. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából teljesen jó a viszonyunk. 3 evvel idősebb, (én fiú vagyok 18, ő lány 21) tehát a kapcsolatunk abszolút jó!
2016. jan. 25. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen volt a fehér ruhája?
2016. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszerű kötött garbo szerintem.. Szőke hajjal
2016. jan. 28. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!