Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a horror álom?

Mit jelent ez a horror álom?

Figyelt kérdés

Már másoktól is kérdeztem és persze anyámtól is de ők sem tudják.


Már lassan 3 éve mikor eljutok oda hogy álmodok, az álmomban mindig menekülök, futok egy nagyon gonosz valaki elől, ez a valaki minden álmomban meg ől, de nagyon brutálisan és sokszor ezt át is érzem a fizikai testemen.

Mindig máshol és máshogy ől meg engem, de mindig ugyan az a személy, és ez megy már 3 éve, azóta nem álmodtam semmi jót se, csak ezeket a brutál álmokat.

16 vagyok, és 13 évesen kezdődtek ezek.

Mit akar jelenteni hogy folyton meg ől ugyan az a személy és hogy soha sem úszom meg?



2015. nov. 7. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hogyan szoktál védekezni?
2015. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Sajnos sehogyan sem, mindig csak futok, menekülök.

Ha van egy ház az álmomban akkor ott elbújok, de az sosem jó ötlet mert ott könnyebben letud vadászni.

2015. nov. 7. 22:18
 3/17 anonim ***** válasza:
Legközlebb védd meg magad. Vedd elő a boxert a kis táskádból és üsd agyon a baltáddal.
2015. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De hiszen nincs nálam semmi se.

Csak menekülök mindig, és tegnap is hasonló álmom volt.

Volt olyan hogy hasba szúr és átérzem, volt olyan is hogy vízbe folyt és azt is átérzem, volt olyan is hogy valahogy fura varázs ereje van és azzal messziről emel fel és a nyakamat fojtogatja.

Mindig máshogy akar engem meg őlni, és sikerül is neki....

Nem tudom magamat sehogy sem meg védeni, csak futok és futok, nincs nállam semmi se amivel megvédhetné magam....

2015. nov. 7. 22:24
 5/17 anonim ***** válasza:

Most már lesz :D

Egyébként pedig élvezd ki a helyzetet.

2015. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Élvezzem ki a helyzetet??
2015. nov. 7. 22:26
 7/17 anonim ***** válasza:
Megtapasztalhatod, hogy milyen meghalni, anélkül hogy meghalnál.
2015. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vagy inkább abban hiszel, hogy ha álmodban meghalsz, a valóságban is?
2015. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
a való életben nem igazán félek a haláltól, csak néha ha bele gondolok hogy meghalok akkor nagyon félek, de amugy nem annyira.
2015. nov. 7. 22:38
 10/17 anonim ***** válasza:
ha 3 éve folyamatosan ilyen rossz álmaid vannak, akkor nem ártana egy pszichológussal beszélned, az iskoládban kell legyen
2015. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!