Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha egy számomra...

Mit jelenthet, ha egy számomra közömbös, férfi ismerőssel álmodom?

Figyelt kérdés
Sosem írtam még ide,de meglepődtem az álmomon.A férjem egyik legjobb barátja,családos ember,jóban vagyunk velük,sosem volt olyan értelemben férfi a gondolataimban.Álmomban megcsókolt kétszer,szerelmet vallott,de semmi nem volt,én el is mondtam egyből a férjemnek álmomban.Nagyon-nagyon jól csókolt.Ez az ami azóta is a gondolataimban van.A férjem nem igazán romantikus alkat,olyan vad,nyelves csókcsaták nem igazán vannak,de sosem volt emiatt hiányérzetem semmiben.Az ő felesége nagyon-nagyon féltékeny típus,többször voltak válóper szélén.Mit jelenthetett ez az álom?

#házasság #álom #csók #közömbös férfi
2016. jan. 25. 14:33
 1/2 anonim válasza:
Tudat alatt izgatja a fantáziádat , az ilyesmire nem kell nagyon figyelni. De ha kényelmetlenül érzed magad a férfi jelenlétében, lassan, fokozatosan el lehet távolodni.
2016. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudat alatt?De hiszen soha semmi olyan helyzet nem volt,amikor zavarba jöhettem volna(pl.tetszik a parfümje,mert nálam egy jó férfias parfüm plusz pont,vagy csak úgy rám nézne,stb.eskü,azt sem tudom milyen színű szeme van).Kb.háromhavonta 10 percre ha találkoztunk.Ezért lepett meg nagyon,hogy ilyet álmodtam.
2016. jan. 25. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!