Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit üzenhetett az álmom?...

Mit üzenhetett az álmom? Meleg téma többi lent?

Figyelt kérdés

Röviden: 2014ben voltam először szerelmes nagyon egy 14 éves srácba, aki adta hogy meleg poénból hülyéskedett mutogatta magát stb stb, 5 hónapig haverkodtam vele, meg a testvérével csak letaperoltam a srácot, gondoltam hogy szeretné, kiderült hogy nem azóta utál kerül, én még 2015 8 hó fele éreztem az elmúlását véglegesen hogy nem szeretem már de még tetszik mert helyes srác, vagy 3-4 hónapja nem láttam, tegnap láttam egy piros jelző lámpánál egymás mellet álltunk köszöntem ö is mindenki ment a maga dolgára, még aznap este azt álmodtam, hogy náluk voltam a lakásuk más volt más szoba elrendezés tesójával hülyültem ott volt még egy barátom, meg akartam nézni az öccsét hogy mit csinál egyedül a szobába (( akibe szerelmes voltam)) mondta tesója hogy most ne zavarjam lányok vannak nála, pár perc múlva kijött pár átlagos csaj kb 4-5 láttam hogy a mellüket igazgatják szóval hogy öltöznek felfele igazgassák magukat, jött ki a volt szerelmem is az a is öltözött felfele, utána én elmentem követni a lányokat barátommal kikérdezni hogy mi történt végül egy focipályán kötöttünk ki ahol fociztunk egy afrikai csávóval, ennyit álmodtam kérdésem az lenne aki ért ehhez nekem jól esett megkönyebbülés volt hogy lánnyal láttam szóval hogy talált valakit magának volt élménye mert élőben is barátkozik csajokkal mikor fél éve megláttam egy csajjal beszélni ideges voltam a csajra féltékeny most meg lazán vettem az egészet sőt még örültem is neki hogy van szexuális élménye csajjal mit jelenthet hogy végre már nem érdekel? azt tudni kell hogy kb egy héten egyszer megnézem az instagramját kíváncsiságból milyen képeket töltött fel tetszeni tetszik még mert helyes, de szerelmes már nem vagyok

az meg hogy meleg kategória kérem nézzétek el, nem tudok érzéseimmel mit tenni, aki ért az álmokhoz írja le a véleményét.



2016. jan. 23. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én értek az álmokhoz és bármennyire lesz ez most neked hihetetlen, de semmit nem jelent, mint ahogy az az álmoknál szokás. Semmit! Az álmoknak nincs jelentése, ugyanis álom az, amire alvás közben gondolunk. Te erre gondoltál, mert szereted és jót akarsz neki és tudod, hogy ez neki jó lenne. Ilyen eszedbe jut éber módban is, hogy "milyen jó lenne neki, ha...", csak az nem álom, mert ébren vagy, alvás közben ezt jobban elképzeled. Tehát még egyszer: nem jelent semmit.
2016. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Azt üzeni, hogy meleg idő lesz
2016. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én ugy tudom az álmok azért azok amik egyes esetekben mert az agy ezzel segít nekünk :) ugymond megvigasztal, megnyugtat :) hogy a testnek ne legyen baja :) ugye itt azt értem ha valaki szarul érzi magát akkor ugye fáj neki fizikailag pl gyomra stb :/ ilyenkor a fejedben olyan dolgok történnek amik segítenek elfogattatni a helyzetet vagy megvigasztalni :) én ilyenről tudok és szerintem van benne igazság :)
2016. jan. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2016. jan. 23. 18:31
 5/5 anonim válasza:
100%
Az, hogy vele álmodtál, egy bizonyos kötődést jelent amely esetedben most a szeretet. Az hogy lányokkal láttad, az aznap traumájának feldolgozása volt, hiszen téged valamilyen szinten traumaként ért, hogy találkoztál vele. Ezt most nem feltétlenül érzed így, de a lelked méjén nyomot hagyott. Azzal ne foglalkozz hogy hol voltál álmodban, hisz az csak töltelék egy történethez ami rólatok szól. Ennek az álomnak a segítségével feldolgoztad a valószínűleg váratlan eseményt.
2016. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!