Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodom mindig ezt? Van...

Miert almodom mindig ezt? Van valaki aki ert az almokhoz?

Figyelt kérdés
Folyton azt almodom,h a ferjem megcsal.van igy,h mikor felebredek es vissza alszom,onnan folytatodik az almom... Van,h latok is kepet,h a ferjem mit csinal nokkel,de van,h csak tudomasom van rola. Ezntortent mar olyan nokkel is akiket ismerek illetve olyankokkal akiket nem remlik,h lattam-e valaha! Egyebkent nem olyan a ferjem,az elozo hazassaga pont az miatt ert veget,mert az akkori felesege megcsalta! De megis miert almodom azt surun,h megcsal engem? Meg tankolni sem megy nelkulem,se sehova.munkaba nem egyedul jar,hanem a munkatarsaval,szoval akkor is mondhatni eselytelen. Van valaki aki ert az almokhoz?

2016. febr. 1. 13:37
 1/3 anonim válasza:
Szerintem az álmod csak a mély félelmeidet tükrözi, nem kell, hogy köze legyen a valósághoz. Próbáld meg megnyugtatni magadat és ne foglalkozz ezzel ennyit.
2016. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem íróval,az álomértelmét illetően.

A nyugtalanság eredetét az alacsony önértéklésben látom.

Javaslom,hogy beszélgessetek mind egymás értékeiről,mind a szeretkezés részleteiről,mégpedig arra koncentrálva,hogy milyen kényeztetéssel szerezhettek egymásnak több örömöt.Igen fontos,hogy mindketten kifejezzétek egymásnak a kielégültség miatti hálátokat,amint lenyugodtatok,sőt később is.Ezzel ne spóroljatok!

Ha meggyőződsz arról,hogy mind szexuális,mind szellemi értelemben boldoggá tetted társad,és megtanítottad őt is,miként tehet boldoggá,pszichéd nem fog rettegni társad hűtlensége miatt.

2016. febr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az emberi agy amikor pihen este, alszik, akkor megpróbálja az aznapi, vagy folyamatosan foglalkoztató kérdéseket, dolgaidat lerendezni magában. Valahogy fel kell emésztenie, és ilyenkor (a non-REM 3. és 4. fázisában) az agy képeket képez hogy jobban eltudja képzelni a dolgokat, és ezt hívjuk "álom"-nak. Magyarán azért álmodod ezeket, mert tartasz tőle hogy megcsalna, bár lehet hogy hiába tudod hogy nem tenné azért félsz ettől a ténytől.
2016. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!