Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért álmodom tizenéves...

Miért álmodom tizenéves lányokkal és hol vannak a huszonéves lányok?

Figyelt kérdés

Összetett a problémám. 25 éves férfi vagyok, 2 éves párkapcsolatban élek. A páromat szeretem is, de az utóbbi időben elkezdtem tizenéves lányokkal álmodni. Semmi szexuális, csak hogy pl. focizunk a haverokkal és ott lógnak, aztán dumálunk velük, ismerkedünk vagy azt, hogy iskolában vagyok és beszélgetek velük, köszönök 1-1 ismerősnek, odajön/odamegyek puszi-puszi, ölelés, mi a helyzet, jól nézel ki, oké, szia. Lényegében bármit, ahol mindig ott lógnak és csak elvagyok velük.

kb. 21 éves koromig ez egyébként napi rutin volt. Beszélgettünk, nevettünk vagy nevettettem őket, max puszi arcra vagy a közelibb ismerősökkel egy-egy ölelés...és ennyi.

Gondoltam arra, hogy talán tudatalatt hiányzik ez. De huszonéves lányokkal nem igazán találkozom.

Régen azért bármit csináltam, ott voltak a 2-3 évvel fiatalabbak. Lementünk focizni, elmentünk bármilyen rendezvényre, bármit csináltunk, mindig voltak lányok, akik ott voltak és ismerkedni tudtunk velük.

Aztán az utóbbi időkben ez eltűnt. Ha elmennék bármilyen pályára, ami nem a lakótelep, akkor már nincsenek ott lányok akik csak azért jönnek, hogy nézzenek minket meg nevetgéljenek. De h belegondolok a fesztiválokon és bulikon kívül sehol nem találkozom sok huszonéves lánnyal. Ott meg azért nem tudod bemutatni, hogy ki is vagy és ezzel ismerősöket szerezni. Úgy értem, azok a lányok, akik 4-5 fős kis klikkekben lógnak és kifejezetten azért jönnek, hogy ismerkedjenek.

Hova tűnnek az egyetem utáni években a huszonéves lányok?


2015. dec. 31. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon hiányzik neked valamiért a régi életet ( a gyerekkorod)

próbálj meg gondolkozni azon hogy mi volt más mielőtt ezt álmodtad. viztos azota valami megvaltozott

2015. dec. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az erő legyen veled
2015. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!