Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Delfin voltam álmomban, és...

Delfin voltam álmomban, és egy bálna elől menekültem a viharosan hullámzó óceánon. Megjelent egy menekülő tigris is. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Szinte soha nem álmodom, vagy legalábbis nem emlékszem rá. Mit jelenthet?
2016. febr. 5. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy aranyered lesz tíz éven belül (ha még nincs).
2016. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azon már túlvagyok sajnos...
2016. febr. 5. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Ficánka ,te vagy az?
2016. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

DELFIN - Igaz, jó barát; szenvedélyes szerelmed lassan igaz szeretetté, ragaszkodássá alakul.

BÁLNA - Ez a nagy állat nem Téged szimbolizál, hanem valami tehetetlenséget, amely ellen küzdened kell.

TIGRIS - Erősen hangsúlyozott nőiesség, férfiasság; a nemi szerep túljátszása.

2016. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Tigris:Sandokán SAANNDOOKÁÁNNN!
2016. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent.
2016. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Túl sok Pi életét néztél az este.
2016. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én szoktam álmoskönyveket olvasni ( kicsit vicces neve van, nem? :) ) Néhány dolgot belőlük helyre tudok tenni a fejemben. Neten is sok minden fent van az álombéli szimbolumok jelentéséről.


Viszont, valahol olvastam, hogy az álmaink olyan egyéniek, hogy nem lehet ezek alapján reálisan megfejteni őket.


Próbálj meg eljátszani a gondolattal, rajzold le a történetet, éled bele magad mindegyik szereplőjébe.


Én így ismeretlenül csak annyit tudok mondani, hogy valószínűleg együtt menekülsz valakivel egy nagy probléma elől.

2016. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!