Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Valaki megtudja fejteni?

Figyelt kérdés

Számomra elég különös, és furcsa álom volt.

Azzal kezdődött, hogy az első barátommal beszélgettem az interneten és össze jöttünk.Aztán hirtelen egy palotába kerültem, ahol volt egy hatalmas oszlop, annak a tetején egy ketrec és benne egy hatalmas tigris.Sokan voltunk a teremben, és valaki azt mondta hogy pár percünk van elbújni a palotában, mert kiengedik az állatot.Felszaladtam pár emberrel egy lépcsőn, és bebújtunk egy terembe, ahol volt egy kanapé azt ledöntöttük, és alá bújtunk.Ekkor találtam egy hosszú kulcsot, amivel bezártam az ajtót, ne hogy megtaláljon minket a tigris.

Aztán szóltak hogy kijöhetünk, és egy hatalmas beton teraszon találtam magam a barátaimmal, és a rokonaimmal, akik éppen ebédeltek, majd megjelent az a srác akit a legelején említettem, és oda jött megölelt stb.

Kb. ennyire emlékszem.Tudom ez is eléggé hosszú, de ha valaki megtudná mondani hogy ez jelent-e valamit konkrétan, azt nagyon megköszönném.

Azzal a sráccal már vagy 1 éve nem beszéltem, és nem is szoktam rá gondolni, ezért furcsa volt hogy ott volt.

Előre is köszönöm a segítséget! 19/L



2013. szept. 26. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nekem túl nagy falat, de ha korrekt választ akarsz, Zágon Judit jó áron dolgozik, és roppant korrektek a megfejtései. :)
2013. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!