Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ugyan azt álmodom négy napja....

Ugyan azt álmodom négy napja. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Ugyan azt álmodom... Futok emberek elől egy erdőben, érzem hogy rettegek tőlük. Valahogy sikerül elkapniuk és egy házba visznek. Ugyan ez a rész mindig kiesik, hogy ott mi is történt. A következő emlékem az hogy még mindig abban a szobában vagyok, tele vágásokkal és meztelenül... Meghallom hogy valaki a szoba felé tart és kiugrok az ablakon. Hirtelen egy városba kerlök és ott is üldöznének, de itt mindig felkelek.

Mindig a saját sikításom hangjára kelek fel, véresre karmolt kezekkel és folynak a könnyeim... nem tudom miért van ez és jó lenne egy kis segítség, mert teljesen kialvadtlannak érzem magam tőle és a koncentrációm a nullára csökken napközben..

Köszönöm előre is az értelmes válaszokat.:)



2016. febr. 12. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán még mindig alszol csak azt álmodod hogy mát négyszer felébredtél.Trabant...
2016. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hogy félsz valamitől. Van macskád?
2016. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincsen, a kamolást magamnak csinálom álmomban...
2016. febr. 12. 18:05
 4/6 anonim válasza:
és nem ért régebben akármilyen trauma?
2016. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát már történt pár dolog, de nem tudom...Azok máshogy jöttek elő nálam. Például gyerek koromban nagyon sokat vertekés ez miatt nem bírom ha valaki hírtelen közelít felém, vagy ha felemeli a hangját (egyből elkezdek remegni meg hasonlók...), és egyszer volt egy balhém pár sráccal, amit soha nem mondtam el senkinek. de ez régen volt már és ez előtt sose voltak ilyen vagy ilyesmi rémálmim...
2016. febr. 12. 22:12
 6/6 anonim válasza:

Attól hogy valami régen volt még visszatérhet később is mint trauma. :)

Ha elfojtod magadba csak még rosszabb lesz. És ha már így megemlítetted akkor több mint valószínű hogy ez az álom is valamilyen módon ahhoz az esethez köthető, csak olvasnod kell benne. Az emberek jelenthetik ezt a dolgot, amit megpróbálsz elfojtani, így képletesen elfutsz előle, de mégis utolér. Véletlenül nem szoktad felidézni ezt a dolgot vagy nem szokott rossz érzésed lenni ha eszedbe jut?

2016. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!