Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Benne volt a Modern család pár főszereplője, és egy nagy játékáruházba mentek mert ekkor volt Luke szülinapja. Na ők kb ennyit szerepeltek. Viszont ez a hely már Rengeteg álmomban benne volt. Én is a családommal mentem oda, de ők a mozgólépcsőig voltak velem. Onnantól biztos elmentek nézelődni/aludni a szobájukba/mittomén. Én azért nem tartottam velük, mert fent rátámaszkodtam a korlátra és néztem kik jönnek be az ajtón: az ofőm, az osztálytársam aki tetszik, az ő excsaja, a lány aki mellett ül a suliban és az a lány aki tetszik annak a srácnak akiért én vagyok oda meg vissza. Aztán később ott volt még egy fiú az osztályból, bár nem értem miért. Aztán már esteledett mikor egy lépcsőn ültünk (nem tudom hányan és kik),és egy lépcsőfokkal felettem ült Az A Fiú, és nem volt rajta felső, és kivételesen NEM nézett felém míg Őt bámulom, úgyhogy nyugodtam tudtam nézni az izmos hasát, és az arcát, ahogy a naplementét nézi. Aztán hegyet másztam (?) vagy vmi ilyesmi, aztán felébredtem.

2016. febr. 13. 09:58
 1/2 anonim válasza:

SZERINTEM!-abba a boltba fogtok találkozni ,valamikor és lehet ,hogy össze jösztök ,csak fel kell menned érte ,mert ő is bír téged.

Megoldás:Járj sűrűn boltba!😃

2016. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ez a hely biztos nem létezik. XD
2016. febr. 13. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!