Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok szellemekkel?

Klaki kérdése:

Miért álmodok szellemekkel?

Figyelt kérdés
Szellemekkel vagy szellemmel álmodok amit nem látok, de tudom hogy ott van és nagyon félek. Fiókokat húzgál. Tárgyakat dobál. Nagyon fèlek álmomban. Attól félek álmomban hogy megtámad engem és a családom. Kb havonta egyszer álmodok ilyet, de van hogy napokig. Nem tudom hogy számít e , de egyszer mondott valamit már rég az ördög hangján. Nem szoktam tvzni.

2016. febr. 16. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert alsszol! - ha ébren tennéd: álmodoznál.
2016. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De poénos vagy!!!!!!!!!!! Minek válaszolsz ha nem tudsz válaszolni? Gyerek
2016. febr. 16. 22:31
 3/4 FüligJimmy88 ***** válasza:
Amennyire én tudom olyasmiről szoktunk álmodni, ami foglalkoztat minket, tudatosan vagy tudat alatt. Ha álmodban attól félsz hogy bántani fogják a családodat, lehet hogy túl sokat rágódsz azon, hogy nem tudod őket megvédeni, de ez csak egy tipp. Szerintem ha rájössz arra, hogy mi emészt, a rémálmok is el fognak múlni.
2016. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ez tényleg igaz. 😀
2016. febr. 16. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!