Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam én és a férjem...

Miért álmodtam én és a férjem majdnem egyformát ugyan azon az éjjel?

Figyelt kérdés

Szép napot. 😊


Éjjel azt álmodtam hogy egy ismeretlen sötét szobában egy ágyban feküdtem és be csukott szemmel azt mondogattam (segíts meg szűz Mária és segíts meg József)

Egyszer csak éreztem mindkét oldalon fogják a karjaim és segítenek fel állni az ágyból a sötétben. De nem láttam őket.


A férjem álmában vitt a papnak egy festmény képet, ahogyan beszélgetek a pappal, meg fordult a festmény kép a másik oldalára ami egy tükör volt, a férjem látta benne szűz Máriát és a bölcsőben a kis Jézust.


Akár hogy gondolkozunk nem tudunk rá jöni mit jelent? És miért ugyan egy éjjel álmodtuk ezt?


2016. febr. 25. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a konkrét ügyben segíteni nem tudok, de én is álmodtam már párhuzamosan a párommal majdnem ugyanazt. Ő is, én is a saját nézőpontunkból álmodtuk meg ugyanazt a "történetet".

Szép napot neked is. 😊

2016. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszod, kedves vagy 😊 kár hogy nem tudjuk meg fejteni...... Valaki ????
2016. febr. 25. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:

A második kérdésedre talán tudok válaszolni: nagyon egymásra vagytok hangolódva, érzitek egymást, egymás lelkét, energiáját, rezgéseit. Ez álomban - mivel ekkor nem az egonkon át "gondolkodunk", hanem az igazi önvalónkkal - még erősebben tud működni. Ezért tudjátok egymás álmát álmodni, persze mindegyikőtök a saját szimbolikáján keresztül.

Az első kérdésedre: talán szeretnétek gyermeket? Nem tudom, milyen élethelyzetben vagytok, de próbáld meg a jelenlegi vágyaitokra, érzéseitekre lefordítani, azokkal összekapcsolni.

2016. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Beszéltünk már róla hogy jöhetne a baba, és próbálkozunk is mostanában de még nem jön.


Most el gondolkozom! Hát kedves utolsó válaszoló, bele t tapintottàl a közepébe hmm 😱

És az a furcsa hogy nem mertük el mondani egymásnak hogy mit álmodtuk, de a férjem bele kezdett aztán én is el mondtam.

Lehet gyermek áldásra hívja fel a figyelmet az álom?

2016. febr. 26. 11:58
 5/5 A kérdező kommentje:

Az én álmomban, amit a fentiekben le írtam, talán meg van a válasz. Sajnos a valóságban is nem tudok fel állni az ágyból mert ideg gyulladásom van.

Már a férjem álmában látottra vagyok kíváncsi :-(

2016. márc. 4. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!