Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lassan egy éve minden éjjel...

Lassan egy éve minden éjjel ugyan az a személy jelenik meg álmomban, vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel az ezoteria, jövendömondás, évek óta foglalkozom is velük, de az álomfejtés mindig is homályos téma volt számomra... A lényeg: sokszor álmodtam már a jövömmel kapcsolatos történésekröl, változásokról, de egy éve minden éjjel egy bizonyos személy folyton felbukkanik az álmaiban. Mindig más szituációban, de az esetek 90%ában ö az szál fö irányítója. A múltamból jól ismerem ezt az illetöt, de már régóta nem hallottam felöle... Elöfordulhat, hogy ezek az álmok arra utalnak, hogy a jövöben ez a személy valamilyen szerepet fog játszani az életemben? Vagy miért látogat meg minden éjjel?

2014. ápr. 25. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen viszonyban álltatok az illetővel?
2014. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogalmazzunk úgy, hogy egy bimbózó kapcsolatnak indult, de a sors fintorgott egyet és nem lett belöle semmi.
2014. ápr. 25. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát... őszintén szólva nem hiszem, hogy Ő 'látogat' meg téged éjjelente. Tudat alatt nagyon foglalkoztat az a valaki, gondolom azért amit írtál, hogy elindult valami, amiből aztán semmi sem lett. Ezeket az élethelyzeteket valahogy nem igazán tudjuk benyelni.

Azt jelenti, hogy foglalkoztat téged ez a valaki nagyon.

Tanács, ha már minden kötél szakadt, hagyd, lépj tovább.

Ha úgy érzed, hogy az életed részének kell lennie ez a valaki, és tehetsz ezügyben bármit, akkor tegyél érte.

2014. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kettőtökkel történtekkel kapcsolatos. Mi történt köztetek és miért szakadtatok el egymástól?
2014. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3 éve nyáron szerelem első látásra dolog. Csak pár hetet töltöttunk együtt, abban az édes, minden tökéletes rózsaszín ködben, de mivel szeptemberben ő angliába én pedig németországba mentem egyetemre ezért megszakadt a dolog mert úgysem lehettünk volna együtt... Azóta nagyon sok idő telt el, volt azóta már egy komoly kapcsolatom is, nagyon régóta nemhallottam az illető felől, de az utóbbi egy évben szinte minden éjjel vele álmodom...
2014. ápr. 27. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!