Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam egy fiúval, mit...

Nevem Panni kérdése:

Álmodtam egy fiúval, mit jelenthet? Előtte nem tetszett most meg igen.

Figyelt kérdés
A mi iskolánkban évfolyamonként két osztály van. Azt álmodtam, hogy a másik osztályból egy fiú megölel és megcsókol. Mintha járnánk. Soha nem gondoltam rá úgy, mint egy szóba jöhető fiúra. Teljesen összezavarodtam. Egész nap ezen járt az eszem. Hallottam olyat, hogy aki nagyon szeretne téged látni, az álmában kilép a testéből és a te álmodba "kerül". Azóta, mintha szeretném őt. Abban a rövid pillanatban amire még emlékszem az álmomból, mintha tényleg szerelmesen ölelne, aki meg akar védeni mindentől és mindennél jobban szeret. Nem hiszem, hogy neki tetszenék. Amikor órák után lementem a pincébe a szekrényemhez, ő is jött, de ő az emeletről, én pedig a folyosóról. Lesietett előttem, de még gyorsan megnézett engem. Egy helyen van a szekrényünk, enyém bal oldalt, övé jobb. Amikor lepakoltam a táskám a padra, megint megnézett de nem azzal a becsmérő nézéssel, sokkal inkább mint aki zavarban van mert tetszem neki. Lehet, sokat magyarázok be magamnak. Elég hosszúra sikeredett. Kérlek, mondjátok el a véleményeiteket!

2016. febr. 25. 16:14
 1/8 anonim válasza:
83%
Hát javits ki ha tévedek de szerintem nem volt meg kapcsolatod es a tuduatalattid az almaidba eljátszik a gondolattal (szerelmes ölelés csók)... Amúgy mert pont rola almodtal? Valoszinuleg mikor nem érdekelt mar akkor is érdekelt csak nem tudtad hogy erdekel... Nem tudom mennynire volt érthető 16f
2016. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Teljes mértékben érthető volt. Komoly kapcsolatom még nem volt, de hasonló igen. Az sem sokáig.
2016. febr. 25. 19:02
 3/8 anonim válasza:
Nincs mit szivesen segitettem es ha akarod a fiut nem tudom hany eves vagy de adj jeleket pl az jo hogy melletted van a szekrenye vard ki mig oda megy es kinald meg csokival es beszelgess vele 😃
2016. febr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Isten ments! Rögtön levágná a helyzetet.... Még fel kell dolgoznom a dolgot :D. Köszönöm az ötletet!

Valakinek van még valami jó tanács?

2016. febr. 25. 19:36
 5/8 anonim válasza:
100%
Szia. Én nem akarok hülyeséget mondani, de velem ilyen már többször is előfordult. Mármint az a része, hogy valakivel álmodtam, majd egész nap rajta jártak a gondolataim. Valahogy az álmomban szereplőtesti kontaktus miatt, vonzódni kezdtem az illetőhöz, pedig talán még soha nem is beszéltünk, vagy beszélünk, de soha nem gondoltam rá úgy. És természetes, hogy ezek után jobban figyeltél rá és észrevetted, hogy figyel téged, mert te is ezt tetted. Lehet eddig is így volt csak te nem figyeltél rá. Egyébként megjegyezném, hogy amikor én egy álmom befolyása miatt vonzódni kezdek valakihez az max. 3 napig tart. Utána elfelejted az álmod is és ezt a kis "fellángolást is ha lehet így mondani.
2016. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez sokat segített! Mindenkinek ment a zöld pacsi! De azért szívesen meghallgatom, más hogy vélekedik erről.
2016. febr. 25. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Az álom a te fejedben zajlott, tehát csak téged befolyásolt, ez még nem garancia arra, hogy a valóságban is így érezne irántad.

A másik, hogy azért tetszett meg emiatt, mert az álmokat hajlamosak vagyunk valóságosnak megélni, így ébredés után is benned maradt ez az érzés, de ez nem valós érzés, ez csak az álomból van. Szerintem te csak vágysz a szerelemre, és valamiért épp ő ugrott be neked álmodban, és emiatt ő lett a vágyakozásod megtestesítője. De ennyi erővel lehetett volna valaki más, és akkor most vele lennél így, vagy akár egy vadidegen is. Mert nem a konkrét személy számít ez esetben, hanem maga az érzés, hogy szeretve akarsz lenni valaki által.

2016. febr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes és informatív választ! Ment a zöld pacsi.
2016. febr. 26. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!