Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban már kétszer is...

Álmomban már kétszer is előfordult hogy elvesztettem az autómat, ez miért van?

Figyelt kérdés

Sajnos egy autót már elvesztettem, amúgy nem titok, Volvo s40-ről van szó! Karambolos lett.

Volt szerencsém hogy tudjak venni egy másik autót, ugyanolyat vettem. volvo s40

8 hónapja van nálam és már kétszer is előfordult álmomban hogy elvesztettem az autót :( én már hülyét kapok ettől, féltem az autót ezt nem tagadom néha túlságosan, na de hát akkor is ez miért van? :( köszi a válaszotokat :)


2016. márc. 2. 22:42
 1/3 anonim válasza:

Nyugi az álmokban mindig nagy szerep jut azoknak a dolgoknak,amelyektől félünk,de attól még nem válnak valóra.

Emlékszem háromszor egymás után azt álmodtam,hogy 4-est kapok matekból :)

Pufff hát nem 1-est kaptam :D

2016. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 hö hö
2016. márc. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 homo ludensz ***** válasza:
A karambol során olyan mély lelki trauma ért amit nem tudtál feldolgozni. Azt lehetne még bőven kitárgyalni hogy mi rejtőzik az autód birtoklása mint tény alatt. Ezt a mindennapi teendőid és a meglévő autód miatt érzett elégedettséged lefedi. Álmunkban mikor a napi harsány tudatunk pihenni tér a mély tudatból felszivárog az oda ledöngölt "nemszeretem,nem gondolok rá" emlékek amelyek álommá kapcsolódnak és arra talán csak az veszteségtől való mély lelki kudarc felelős hogy negatívan éled meg.
2016. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!