Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álom volt de ez mit...

Furcsa álom volt de ez mit jelent számára?

Figyelt kérdés

Először is nem én álmodtam hanem az édesanyám, aki el múlt 60 éves is már, el mesélte nekem hogy mit álmodott.

Álmában volt egy kis gyermek aki kisfiú volt az aki az ő kisfia volt, és a fürdőszobában fürdeni vitte és miközben furdette bele kakilt a kádban a kis gyermek. Aztán fel ébredt édesanyám és tényleg kereste az ágyban hol a kis gyermek, aztán rá jött csak álom volt.


Anyám nem hisz az álmoknak, nem babonás, de most ahogyan el mesélte és hogy ő ilyet,? 😊 már idős.

Szerintetek mit jelent?

37. Nő.

Köszönöm szépen előre is a választ.


2016. márc. 6. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A beteljesületlen álmait édesanyádnak. Lehet, hogy tényleg szeretett volna egy kisfiút, de az is lehet, hogy innen el akart volna menni, és saját lábán megállni. Az meg, hogy fürdeni viszi, jelzi, hogy emiatt szomorú.
2016. ápr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!