Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha arról álmodta...

Mit jelenthet ha arról álmodtam, h valaki meg akar gyilkolni?

Figyelt kérdés
Pontosan azt álmodtam h valaki felberelt valakit h gyilkoljon meg engem. Nagyon féltem, de a barátom nem hitt nekem mert ő mutatta be nekem a gyilkost h ameddig ő elmegy ő vigyázzon rám, de után jhiába mondtam h meg akargyilkolni nem hitte el ... Aztán elmentunk sétálni és akkor 2 férfi elkezdett követni minket és még ekkor sem hitte el csak amikor hatulrol elkaptak őt, nekem sikerült elmenekuljek, aztán ezutan jött mindjárt 1 következő alom ami ugyanazon a helyszinen történt kisebb változasokkal,itt pedig a szuleimmel pakoltunk ki a kocsibol és a fáról majdnem rám esett 1 halott mutans lény, barátom meg ugyanilyeneket talalt a tombhazba és azokat falazta ki mi meg közbe a kocsibol pakoltunk ki, aztán hirtelen meg láttam 1 orias kutyat és Nagyon féltem h meg támad, aztán jött 1 oroszlan és éreztem h engem akar gyorsan be mentem a tombhazba de anya nem felt sőt simogatta is és fel akarta csalni meg etetni, én Nagyon féltem fel szaladtam a lakásba de az oroszlan jött utánam mert anya be engedte. Egyre vadabbul futott utánam anya is észrevette h értem rohan próbált sietni utánam és ennyivel ért végét az alom..
2016. márc. 12. 08:18
 1/1 anonim válasza:
Hány éves vagy? 😁 Ez elég beteg älom szerintem nem jelent semmit csak mielött lefeküdtél olyat ettél vagy olyan filmetvnéztél amitől "rosszat" álmodtál
2016. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!