Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Két embert is megöltem álmomba...

Két embert is megöltem álmomban, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Az első ugy volt hogy egy erdőben voltam még másokkal, talán valami fura törzs fura technológiával, és tudtuk hogy mindjárt megtámadnak minket. Nagyon furcsa alakú kések, meg kést vagy pengét lövő géppisztollyal lőttuk az ellens€get aztán megjelent előttem valaki, nekivágtam egy kést de elhajolt aztán harcoltunk és én nyertem. A csatának vége és eltűnt mindenki én meg el akartam rejteni a hullát és nagyon könnyen feldobtam egy fára.

A második az iskolámba volt, lehet hogy óra volt de a folyosón egy terem előtt én és még valaki volt és megöltem. Aztán indultam gyorsan kifele. Valahogy megtudta egy tanár,jott az igazgatóhelyettes es utánamszólt hogy jöjjek vissza de csak mentem el gyorsan. Egyébkénk nem akartam ölni de éreztem hogy meg kell tenni.



2016. márc. 14. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti hogy álmodtál.

Szerintem nem kell ilyen nagy jelentőséget tulajdonítani egy hülye álomnak

2016. márc. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rosszul alszol . Lehet hogy szellenteni kellett volna.
2016. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Indulatok vannak benned. A 2. álom: egy intő várható.
2016. márc. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 death42 ***** válasza:
Addig minden rendben, amíg nem a valóságban gyilkolsz. Mindenkinek vannak hasonló álmai.
2016. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De nem csak ezt álmodtam.

Hanem hogy neten ilyen emberi undorító ilyesztő, megrázó fotókat nagyon durva sérülésekről, maradványokról de valami nagyon brután módon. Daganatok, meg mit tudom én mik voltak, de egyáltalán nem néztem semmi ehez hasonlót, akkor minek álmodok ilyenről?

Ez utáni álom:

Fogalmam sincs kik/mik elől kellett menekülni, egy kis vályogházszerűben lehettem és katonák jöttek értem hogy kimentsenek, nagyon jó volt mert biztonságban éreztem magam, bejöttek a vályogházba az egyik rádión beszélt egy a helikopteres fickóval aki úgy volt hogy leszáll de aztán hallottam hogy nem mert nagyon kockázatos lenne és kilőnék, aztán volt egy nagyon kicsi autó még a helységben, azon egy kamera és végül azzal menekültem/tünk el, aztán a következő kép hogy autópályán megyünk az autóval és elég felszabadító érzés volt, csak alig fértem el benne. Ott már csak én voltam meg valaki vezetett.

2016. márc. 14. 10:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyugodjál már le, tényleg minden hülye álmodat meg kéne magyarázni? Ezek teljesen normális, élénk fantáziára utaló álmok, nem jelentenek semmit. Nyilván láttál már daganatról képet, sci-fit filmet furcsa fegyverekkel a kunyhós helikopteres állom meg mintha egy vietnámi háborús film kellékei lennének. :D
2016. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te jó ég, "állom", meg legalább egy vesszőt kihagytam. Nekem még reggel van, megyek iszom egy kávét...
2016. márc. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Quatermain ***** válasza:
A távoli jövőben történik veled hasonló.
2016. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én meg azt álmodtam, hogy egy üres romos házban vagyok egy kötéllel, hogy felakasszam magamat (inkább élvezetből, mint elkeseredésből). De volt ott agresszív hajléktalan pasas, aki egy kis bicskával halálra próbált döfködni. Bár nem volt elég hosszú hozzá a kés, hogy teljesen átszúrjon. De azért aktívan csak döfött és voltak szervek, amiket érintett. Én meg csak fetrengtem a földön véresen.

Igazából ez már félálomban volt. Előtte azt álmodtam, hogy pánikrohamom van (ami soha nem szokott lenni), azért mert nem ismert barátom halálától tartottam. Valami nagy szürke köves szakadékon kapaszkodtam, ahol kb lépni sem lehetett olyan szűk volt az út, alul pedig mély. Csak tapadtam a falra és magam sem érettem, hogy mi ez az érzés. Viszont egyik érzés sem volt olyan mély és főleg nem negatív. A "barát" meg valami szürke szobor fej képződményben volt a másik oldalon, aminek a szájából lépcsők vezettek ki a szakadékhoz.

Tudom, hogy ennek is volt valami teljesen hétköznapi előzménye (álmomban) és abból alakult át az álom. Erre viszont már nem emlékszem. Csak tudom, hogy mindenfélét kavartam, kevertem.

2016. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy gyilkolgatás hejet ölelgetni kéne a másikat
2016. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!