Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kitört az elsö fogam FELE...

Kitört az elsö fogam FELE álmomban. Azt hiszem a gyökere bent maradt. Nagyon félek. Ugye nem fog meghalni senkim?

Figyelt kérdés

2016. márc. 14. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet önbizalomhiányod van
2016. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A harmadik szem ***** válasza:
100%

De, megfog. Mint ahogy te is, és mindenki aki valaha is él vagy élni fog.

A fogkitörésed viszont nem befolyásolja ezt sehogy.

2016. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
most kitört vagy csak azt álmotad h kitört?
2016. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A fog kitörése álmunkban nem jósol haláleseményt!Egyáltalán,az álmaink igen ritkán jósolnak.Azok a múlt,és jelen eseményeit próbálják feldolgozni egy szimbólikus filmbe kihelyezve azt.


Az álmod szerint úgy érzed,hogy nem tudod végrehajtani az akaratodat.("Foggal körömmel"pedig "fáj rá a fogad".)

2016. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. márc. 15. 15:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt megfigyeltem,hogy ha foggal álmodom,mindig haláleset történik,rövid időn belül.Valamint,ha tojással álmodom,az mindig betegségből származó anyagi kárt jelent!Ha főnökömmel álmodom,az mindig a munkahelyem elvesztésével jár.Sajnos nekem ez a 3 eddig még mindig bejött!
2016. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6. hozzászóló!

Ha a te elméd ilyen jóstehetséggel bír,miért nem lottózol?

2016. márc. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es,értő olvasást ajánlok.Csak 3 álomtémában figyeltem meg ezeket a jósálmokat,ezt írtam előzőleg.Sajnos szerencsejátékok és egyebekben nem.

Kb. 2 hete volt tojással jósló álmom,a következő történt:

Fiamnak már régóta hullik a haja,góckutatás miatt a bőrgyógyászaton is volt,ahol kb.12 000Ft. értékben írtak ki neki kenőcsöket és sampont a fejére.


Nem tudom már pontosan,mi volt az álmom,csak arra emlékszem,hogy héjas tojások voltak egy tálon és valamilyen nővel,talán orvossal volt kommunikációm.


Tehát kiváltottam a gyógyszereket és az ostoba fiam,nem hajlandó használni,mert a kenőcs olyan fehér mint a mész és éjszakára kéne felkenni,reggel meg lemosni.Lusta pampucolni.A sampont meg 1x használta és ,,megállapította",hogy korpásodik tőle a feje,de szerintem azért nem használja,mert nem jó az illata.Holott,rá van írva,hogy kúra szerűen kell használni,hogy kifejtse hatását.

Tehát a kár bejött,oda lett 12 000Ft.!

Foggal legutóljára azt álmodtam,hogy otthon vagyok,csengetnek és én kezemben egy hatalmas,magassarkú női csizma alakú foggal megyek ajtót nyitni. Ennek az volt az előzménye,hogy új munkahelyre kerültem.Feltűnt,hogy a meósunknak nagyon sötétkék az ajka, a szememet szinte oda vonzta ha láttam,annyira sötét volt.Egyik nap megkérdezte tőlünk,hogy mit gondolunk,miért zsibbad neki a karja.

Az ilyenkor szokásos dolgokat mondtuk,hogy pl.nem ütötte-e be a könyökét,mert ha ideget ér,lezsibbadhat tőle a karja,stb.Mindenre azt válaszolta,hogy nem.Pár nap múlva nem jött dolgozni,aztán mondták,hogy meghalt agyvérzésben.

A halála előtti éjszakán álmodtam ezzel a hatalmas,csizma alakú foggal.

Én ezt nem mondtam senkinek a munkahelyen,viszont az egyik kollegina mondta,hogy azt álmodta,hogy kihullott a foga. Most pedig,hogy bementünk dolgozni,azzal a hírrel fogadták,hogy Piroska meghalt.(Így hívták a kék szájú munkatársunkat)

Tehát másnál is működik ez a jósálmodás,nem véletlenül gyűjtötték álmoskönyvbe ezeket a megfigyeléseket.Persze nem hiszem,hogy az összes álom jósálom és azt sem hiszem,hogy mindig, mindegyik,működik.

Leírok még egy esetet,amely munkahely elvesztéssel járt. Ez ezen a munkahelyen történt,ahol ez a haláleset. Kezdték rebesgetni,hogy leépítés lesz,s egyik kolleginám azzal jött dolgozni,hogy azt álmodta,hogy elküldték a munkahelyről.Megkérdeztem,hogy álmodott-e a főnökkel,azt mondta,hogy nem.Erre azt válaszoltam,hogy valószínű,hogy maradni fog,engem pedig el fognak küldeni,mert én álmodtam a főnökkel.Mert főnökkel álmodni;elmenetel annak,aki álmodik vele.Ez be is következett,egy csomó külsőst elküldtek,ebben benne voltam én is,a kolleginám aki azt álmodta,hogy elküldték,de nem a főnökkel álmodott,ott maradt.

Volt egy olyan eset is,amikor főnökkel álmodtam úgy,hogy a munkatársaimmal körtáncot táncoltam,közben a főnökünk hatalmas tálcán süteményeket hozott és kínálgatott bennünket. Utólag fejtettem meg ezt az álmot; nem a főnök küldött el,hanem én mondtam fel,mert szinte nem kerestem semmit,mert nem volt megrendelés és a főnököm könyörgött,hitegetett hetekig,hogy ne menjek,maradjak,mert lesz megrendelés és akkor lesz rendes fizu is.De nem hittem már és elmentem.

Pár éve halt meg a testvérem,előtte való napokban foggal álmodtam,majd kaptam a váratlan halálhírt.

A kérdező megírhatná,hogy történt-e valami.Remélem nem,hiszen ezek nagyon rossz történések!!!!

2016. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyszer megálmodtam apukám temetését, majd rá 2 hónapra el is temettük.:( ennek fél éve.:(
2016. márc. 24. 09:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem.Remélem most nem lesz semmi baj!
2016. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!