Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? A...

Mit jelenthet az álmom? A barátommal mellbimbót cseréltünk és majdnem tönkretette az enyémet.

Figyelt kérdés

Az álom elejére már nem emlékszem konkrétan, de valami okból a nekem a jobb, neki a bal mellbimbóinkat kicseréltük a barátommal. Én ezután vissza akartam venni az enyémet, a hasára ültem és nekiálltam egy kisollóval óvatosan elvágni a varratokat, úgy, hogy a mellbimbó ne sérüljön meg, de a barátom ott szórakozott, rázta magát és nevetett. Én így nem tudtam normálisan leszedni a mellbimbómat, féltem, hogy belevágok és egyre idegesebb és idegesebb lettem, míg ki nem mentem a szobából egy fél percre valamiért.


Mikor visszamentem, azt láttam, hogy ő éppen magának próbálja levágni. (Nyilván megbánta, hogy olyan gyerekesen viselkedett és jóvá akarta tenni.) Engem meg elöntött a méreg, hogy ő biztos csak tönkre akarja tenni a mellbimbómat, így nem is látja rendesen és nem tudja szépen levágni magáról. Olyan ideges lettem, hogy majdnem leütöttem, vagy talán meg is tettem. Ezt már nem tudom, mert felébredtem a dühtől.


Egyébként a valóságban elég nyugodt ember vagyok, nehéz engem felidegesíteni és a barátomra még sosem voltam mérges egy kicsit sem.



2016. márc. 15. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Semmit
2016. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért szívesen hallanám a teóriákat.
2016. márc. 15. 22:33
 3/4 anonim válasza:
100%
gyereket szeretnél tőle.
2016. márc. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Scav válasza:
84%
Az agy mindenféle fura álomra képes, nem feltétlen kell mindenben mögöttes tartalmat keresni. Feldolgozta az aznapi információkat, aztán a bevillanó emlék és képfoszlányokat bizarr egyveleggé gyúrta. Ennyi.
2016. márc. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!