Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megszálltam egy gonosz lényt...

Megszálltam egy gonosz lényt az álmomban. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Volt az álmomban egy régóta engem üldöző gonosz lény amit megszálltam álmomban és átvettem a képességeit(fekete lyukat tud csinálni meg nagy lesz a szája és beszív mindent)eléggé sötét lény aminek nem igazán van fizikai formája.

2016. márc. 21. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A lény az álmodban egy félelmedet szimbolizálja. Nagy eséllyel köze van valamilyen félelemhez, vagy gyűlölethez. Az, hogy megszálltad, azt jelenti, hogy ezen az érzelmen úrrá lettél, legalább annyira, hogy ne uralhasson téged. Irányíthatóvá, élhetővé vált, de mivel még nem győzted le teljesen, nem tűnt el. Azzal, hogy átvetted álmodban a képességeit, bizonyítottad, hogy a lény te magad vagy, és a képességei is mind te magad vagy. A képességei a negatív érzelem különböző megtestesüléseit szimbolizálják. Azzal, hogy irányítottad, bizonyítottad magadnak, hogy ezek a te saját érzéseid.
2016. márc. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jön le hogy szegényes a fantáziád. Nekem sokkal cifrább rémálmaim szoktak lenni ;) ez feketelyuk létrehozó, halként tátongó valami eltörpül az én rémeim mellett :) am az első jól mondta, ő am sok okosságot tud, az ezotéria kategóriában ő adja a legértelmesebb válaszokat (na a napi s3ggnyalást is letudtam)
2016. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1/2 válaszoló magyarázatával értek egyet.


Én most hajnalban dühösen beszéltem álmomban egy engem szorongató álomképhez, ami zavart. (Mi tagadás, a belső félelmeimet vetítettem előre fura álomkép formájában.)


Rápillantottam az órámra. Hajnali 3 óra 20 perc volt.


Üdv: egy nem túl fiatal (de nem is túl idős) NŐ

2016. márc. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!