Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudom mitől féltem álmomba...

Nem tudom mitől féltem álmomban. Felakartam ébredni, de nem birtam mozogni. Talán minha szellem lett volna. Mostanában nyugtalan vagyok alvás közben. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 13:54
 1/1 anonim válasza:
Lehet hogy annyira rossz álmod volt, hogy például be voltál valahova zárva, vagy meg voltál kötözve, és ezért nem tudtál mozogni. De amúgy az sem mindig sikerül az embernek, hogy álmából felébred, vagy tudja irányítani az álmát. Meg egy álomnak nem is kell ijesztőnek lennie,lehet csak egy kellemetlen emléket hozott vissza, és az nyomasztott. A nyugtalan alvás, meg szinte biztosan azért van, mert nagyon felkavart ez az eset, és félsz attól, hogy ez megint megtörténhet. Mert pl ha lefekszel, egyből erre a rossz éjszakára gondolsz, és máris elkezdesz félni. Szerintem ez pár hét, akár 1 hónap múlva el fog múlni:)
2014. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!