Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha álmomba nem...

Mit jelent az, ha álmomba nem tudok futni és üvölteni?

Figyelt kérdés
Egy párszor már álmodtam azt, futnék, volt hogy busz után, vagy az életemért és nem tudok, mert nehezemre esik, hogy felemeljem a lábom és kiabálni se tudok, mert elmegy a hangom. Valaki megtudná ezt fejteni?

2016. márc. 25. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Álmodban sánta és néma vagy
2016. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez mindenkivel előfordul. Nálam főleg akkor, amikor valaki kérdez valami fontosat, és nemtudok válaszolni, vagy ha fontos mondanivalóm van. Nyugi, ez normális :)
2016. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Ez nagyon érdekes , mert nálam meg ez pont fordítva van. Amikor futok meg üvöltözök, nem tudok aludni.
2016. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ilyen már velem is volt, hogy menekülnöm kéne, de nem tudok futni, vagy ordítani akartam, de nem jött ki hang a torkomon. De olyan is volt, hogy ordítottam és nem hallották körülöttem az emberek. Meg olyan is volt, hogy valaki kérdezett valamit, amire valamiért nem tudtam felelni, mert nem tudtam megszólalni. Aztán mikor felébredtem akkor tudtam a választ. És egyébként egy teljesen hétköznapi dologra kellett volna felelnem.

Na mindegy, szerintem ilyen mindenkivel előfordul,és teljesen normális.

2016. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!