Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha olyan emberrel álmodunk,...

Ha olyan emberrel álmodunk, akivel éppen nem vagyunk jóba, nem beszélünk akkor az azt jelenti hogy hiányzik az illető? Vagy mi hiányzunk neki?

Figyelt kérdés

2016. márc. 26. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Az álom tartalmától függ. Mindenképp azt jelenti, hogy foglalkoztat a dolog. Azon felül jelenthet dühöt, hogy hiányzik, vagy hogy bűntudatod van a kialakult helyzet miatt. Nagyon függ attól, miről szól az álom, és milyen érzést hagy. Azt viszont nem jelentheti, hogy te hiányzol neki. Az álmaid a saját érzéseidet tükrözik, nem másokét.
2016. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is van egy ilyen lány az életemben, akivel már vagy 5 éve nem beszéltem, mégis a mai napig valamiért többször is álmodom vele és igen azért mert nekem hiányzik...

viszont nem hinném, hogy a dolog kölcsönös lenne, szval én az elsőre szavazok..

2016. márc. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 26. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!