Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy 3 napja egy...

Miért van az hogy 3 napja egy olyan személlyel álmodom akivel régebben jóba voltam, de már nem beszélünk mert annyira összevesztünk? Az illető fiú. Nem olyanokat álmodtam hogy szerelmesek voltunk, jártunk meg ilyesmi.

Figyelt kérdés

1.nap azt álmodtam, hogy meg akart ölni (konkrétan leszúrni)

2.nap azt álmodtam, hogy bocsánatot kért, elismerte, hogy ő is hibás amiért összevesztünk, és bunkó is volt. (Tudniillik amiért összevesztünk leginkább az én hibám)

3. Egy társaságban voltunk,haragudtunk egymásra, feszült volt köztünk a hangulat, nem beszéltünk, kerültük egymást.... De mégis figyeltük, szemmel tartottuk a másikat, hogy mit csinál.


Tudnátok segíteni? Kérlek ha van ötletetek vagy bármi akkor írjtok, mert fontos!



2015. febr. 9. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Tetszik/tetszett a srác.
2015. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!