Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtő szakértők mit...

Álomfejtő szakértők mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Először is a hívők véleménye érdekel.


Álmomban Jézussal beszélgettem, és azt mondta hogy készüljünk mert jön a háború itt is nálunk.


Én Magyarországon élek!


Homályos még amit beszélgetünk, de még valami olyasmit is beszéltünk hogy azért is nem sikerül teherbe esnem.


A valóságban tényleg szeretnénk kisbabát.

Nagyon szépen köszönöm a normális választ.


2016. ápr. 2. 08:10
 1/7 anonim válasza:
Talán a félelmednek és a nem beteljesült vágyaidnak köszönheted ezt az álmot.
2016. ápr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lehetséges. De akkor miért Jézus szembesít vele?
2016. ápr. 2. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti rossz szerencséd lesz, nehézzé válnak a dolgok és kihivások jönnek de csak magánéletben! Teherbeesés meg Isten elhivását, fejlődést jelenti, most próbák vannak tehát, ilyenkor nem lesz siker és fejlődés, csak nehéz lehetőségek, kihivás, leckék stb.
2016. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hüjjeség! (Azért írom pontos jével, mert akkor nem tilt le ez a sz*r)Hüjeség! Az utóbbi válasz hüjeség! Jézus ezt akarta veled közölni: hogy vigyázz magadra, mert az emberek kezdenek egyre rosszabbak lenni. Tudod, előbb- utóbb vége kell lennie a világnak, de előtte még jön a Rossz. Végig ki kell tartanod Jézus mellett és nem szabad feladnod, bármi is lesz! Nem vagyok álomfejtő szakértő, de ennyit még én is ki tudok találni. Sok sikert! Mindenhez!
2016. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És valóban igy van kedved utolsó válaszoló, tegnap újra rossz csapás ért! És rosszak az emberek még családon belül is!
2016. ápr. 24. 12:55
 6/7 anonim válasza:
Így van kedvem? Micsoda? Én nem átkozlak, csak az álmodat próbálom megfejteni. Nem biztos hogy jól fejtettem meg, de próbáltam megfejteni. Bocsi a sok rosszért. Eszembe jutott: illuminati. Az a sok citromsárga hörcsög (minyonok)meg még sokminden...
2016. ápr. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem téged hibáztatlak! Csak pont el találtad hogy igenis szeret Jézus és erre készített fel!
2016. ápr. 30. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!