Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Én jóélet, hogy nem szoktam...

Én jóélet, hogy nem szoktam ide írni, de ez az álom meglehetősen furcsa volt, mi lehetett? (logikusan felépített alvásparalízis)

Figyelt kérdés

A régi iskolámban megyek, ez az eleje, meglátom a folyosón páran beszélgetnek, odamegyek, pont ott volt a csaj aki régen bejött, de nem léptem semmit..na mind1 és 2-3man beszélgetnek arról, hogy a másik csávó aki velük van, valami miatt nem tud feljebb lépni a lépcsőkön, és valahogy ott ragadt, és esett vissza..én mondom mi ez a baromság, erre leugrok a legalsó lépcsőre, és rögtön érzem ezt az erőtlenséget, és hogy az egész látóköröm eltorzul, a lépcsők nagyobbak lesznek és akárhogy próbálok feljebb jutni nem sikerül, majd mikor valahogy mégis fent vagyok, egy lépcsőfok választ el az előbbi 2-3fős társaságtól,látom hogy az egyik próbál segíteni, de nem tud ő sem felhúzni, és leesek az aljára, magammal rántom de úgy hogy fejjel lefelé és fordul egész végig a kép, majd ekkor lepereg előttem az életem és végiggondolom, hogy most mit fogok tenni, hogy fogok így élni, közben ilyen furcsa gollam szerű 4 lábon járó marha ronda lények is felbukkantak..majd valahogy beugrik valami híradós részlet, amiben mondják, hogy valami vírus terjed a világban..


húú elég kemény volt, azt nem értem, hogy ha sima alvás paralízis volt, akkor miért emlékszem az elejére tök jól semmi gond nem volt benne, sőt, mintha az elején lévő másik személy aki már elkapta a virust(és próbáltak segíteni rajta), ő valahogy mintha azt akarta volna érzékeltetni, hogy nevicceljek, ez nem játék, de én leszartam, és megpróbáltam, és akkor jött egy olyan rész ami tipikus alvásparalízis


22f("pont jó", hogy külföldön élek, readásul ma egy nyugis napom van és egyedül vagyok otthon pihengetek)



2016. ápr. 4. 19:01
 1/2 anonim válasza:

Nem túl sok jót... Megpróbálkozol valkin segíteni, de még nem tudom pontosan mivel, de közben minden a legrosszabbra fordul.

Tyű ez elég pesszimista egy válasz, de ezt szűrtem le belőle. Jó tanács: maradj pozitív gondolkodású és ne menj bele bonyolult dolgokba ha lehet! ;)

2016. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

amúgy nem szokott ilyen lenni, vagy ha igen, akkor ilyen délutáni 2 óra alvás miatt, (lévén hogy este nem mindig van elég időm kialudni magam meló miatt)


na mind1 :D érdekes élmény volt egyébként, meglehetősen érdekes, és annyira élethű, bár arra nem jöttem rá, hogy álmodom az álom közben, de meglehetősen tiszta volt minden, mint egy horrorjáték kb


nem tudom h alvásparalízis volt vagy nem :D


na mind1 köszi a véleményt :D

2016. ápr. 20. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!