Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a két álom?

Mit jelent ez a két álom?

Figyelt kérdés

Az első elég félelmetes volt, hiába volt már máskor is rémálmom, ez volt idág a legijesztőbb.Azt álodtam hogy alszok normálisan az ágyamban olyan volt mintha a valóságban lennék, teljesen ugyanabban a pózban is feküdtem.Egyszer csak elkezdte valaki a fejemre húzni a takarót és már csak azt vettem észre hogy nem kapok levegőt, próbáltam szabadulni, sikítoztam, de senki nem hallott.Közvetlenül a fejem mellől kuncogást hallottam,pont pár nappal ez előtt néztem egy Ír filmet amiben voltak ilyes kis ír manók és ez is olyan volt, mintha a fejem körül lettek volna és csak kuncogtak ilyen vékony "manóhangon".Aztán amikor már egyáltalán nem kaptam levegőt hirtelen kinyitottam a szemem és ugynabban a pózban voltam mint álmomban csak a takaró nem volt a fejemen, de percekig meg se mertem mozdulni annyira valóságos volt, így leírva nem hangzik annyira ijesztőnek, pedig akkor az volt és pont azért mert nem volt annyira szürreális, tényleg mintha valóságos lett volna.


A másik álmom igazából elég vicces:D Múlt héten azt álmodtam hogy van egy hatalmas Husky kutyám és igazából leginkább csak arra emlékszek hogy simogatom, de a szőrére valamiért nagyon részletesenxD

Ez még teljesen normális, a durva dolog tegnap este történt:D Azt álmodtam hogy 2 Husky kutyám van, és ugyanabban a pózban voltam mint az előző álmomban a kutyák mellett térdeltem és simogattam őket, belemélyedtem a szőrükbe.Az a vicces, hogy ugyanebben a tegnapi álmomban azt mondtam hogy nemrég pont azt álmodtam hogy van egy Husky kutyám,de jó hogy végre valóra vált az álmom és tényleg van egy:D Pedig ugyanúgy álmodtam akkor is.

Csak az a furcsa ebben hogy nem igazán szeretem a kutyákat(macska párti vagyok) és egy Husky kutya főleg nem jutna eszembexD De akkor miért nem hagy nyugodni ez az álom? Van valami oka ennek?


Aki ért az álmokhoz, mit jelent ez a két álom? (Vagyis igazából 3)



2016. márc. 18. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ma a mtàrsam is mondta ő is gunyosan mano hangon kuncogott -lehet ő hizta a fejedre..

Husky ha nem kell kell küld nekünk..

2016. márc. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél Husky-t, az majd távol tartja tőled a gonosz manókat.
2016. márc. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A megfojtós álom,valamilyen bűntudatodra épült,amit le kell rendezned!

A kutyás álom,az ösztöneidről szól,mégpedig a hűség,kitartás,védelemről.

Ezek kiválló tulajdonságaid,és méltán szeretgeted azokat.Boldog lehet,akit társadul fogadsz(fogadtál)!

2016. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!