Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Menyasszony voltam de nem...

Menyasszony voltam de nem akartam férjhez menni. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Álmomban menyasszony voltam, de nem akartam férjhez menni. Az álombeli férjjelölt a sógorom volt, aki nem úgy nézett ki mint a valóságban. Az esküvői helyszín egy trópusi erdő volt, én hiába tiltakoztam a családom biztatott a házasságra. Két esküvői ruhám is volt, az egyik világos barna csíkos, ami alá sportruhákat vettem fel(és tetszettem magamnak benne) és egy fehér hagyományos.

Nem volt pihentető alvás :)



2016. ápr. 8. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azt, hogy tetszik a sportos független életed, amiben másoknak nem is akarsz megfelelni, ugyanakkor néha érzed azt hogy családod már szeretné ha elkelnél, és néha Te is elgondolkodsz azon, hogy igazuk van.


Álmodban eljutottál a kompromisszum előtti állapotig (esküvő olyan férfival, akivel inkább a családod akarja hogy megállapodjál, nem Te, az hogy álmodban ez a sógor, az annak a jele, hogy a családod nem csak kicsit, hanem nagyon bele akar dolgaidba szólni). Végül a sportos, független éned az ami neked tetszik, míg a hagyományos menyasszonyi ruha nem tölt fel különleges érzelmekkel.

2016. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod!

Korom szerint már "ideje lenne", de jelölt híján vagyok épp egy hosszú kapcsolat után. Igazából nem is tudom hogyan képzelem el a jövőm, bár néha eszembe jut, hogy jó lenne egy boldog párkapcsolatban élni, de nem érzem késznek erre még magam.

Pár hónapja sportolok és így valóban jobban érzem magam. Csakis magamért változtattam az életemen, nem más miatt(álmomban már az elérni kívánt alakkal rendelkeztem). A családom nem szól bele az életembe(bár próbálkoznak itt-ott), ha szeretnének sem engedem, felnőtt nő vagyok.

Köszi mégegyszer!

2016. ápr. 8. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
én sajnos nem tudok erre válaszolni, de lenne egy kérdésem: Ha nem úgy nézett ki a sógorod, mint a valóságban, akkor honnan tudtad, hogy Ő volt? :)
2016. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Abszurd álmom volt, tudtam és kész :)
2016. ápr. 8. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!