Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban menyasszony voltam....

Álmomban menyasszony voltam. Ez mit jelent? Olvastam, hogy halált. Tényleg?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
MENYASSZONY Lánynak: csalódás; terveid nem váltak valóra. Asszonynak; kialakulófélben lévő viszony.
2015. nov. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Simán csak gondoltál a nap folyamán valami ilyesmit , azért álmodtad ezt , aki ebbe bármit is bemagyaráz , annak nincs ki a 4 kereke .
2015. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ozmium42 ***** válasza:
Plot twist: a kérdező férfi.
2015. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
41%

Esküvő

Ha álmodban esküvőt látsz, azt jelzi, hogy életednek épp egy átmeneti szakaszában vagy és új lehetőségek várnak rád. Lehet, hogy éppen nehéz időket élsz meg, de ha felemeled a fejed, megtalálod a boldogságot.

Ha résztvevője vagy egy esküvőnek, a menyasszony, a vőlegény és a vendégek személye a kulcs, ahhoz, hogyan éled meg a téged érintő változásokat és kik azok, akik melletted állnak.

Ha a saját esküvődről álmodsz, és a valóságban is azt szervezed, akkor az álmod csupán a stressz és az aggodalom megtestesülése, amit érzel a menyegződ kapcsán. Nagyon nehéz, úgy szervezni egy ilyen eseményt, mely az életedben központi szerepet tölt be, hogy ne jelenjen meg a tudatalattidban.

Ha álmodban újra összeházasodsz hitveseddel, azt mutatja, hogy mennyire szereted őt és milyen mélyen elkötelezett vagy iránta. Az álmod rávilágíthat azokra a körülményekre, melyek megváltoztak körülöttetek és megerősítheti érzéseiteket egymás iránt.

Ha álmodban újra megházasodsz, de nem a hitveseddel, jelezheti azt, hogy megváltoztak az érzéseid a párkapcsolatoddal kapcsolatosan és egyikőtök vagy mindketten jelentősen megváltozott az utóbbi időben.



Esküvői torta

Esküvői tortával álmodni azt mutatja, hogy szomorú vagy keserű vagy, mert csalódtál a szerelemben. Érezheted azt is, hogy nem részesülsz egy bizonyos személy osztatlan figyelmében.

Különösen, a részben elfogyasztott esküvői torta utal az elvesztett lehetőségekre a szerelemben. Az álom a nászpárral a torta tetején a szimbóluma az elkötelezettségednek egy kapcsolat vagy egy szituáció iránt.


Esküvői ruha

Esküvői ruhát látni álmodban azt jelzi, hogy részese leszel egy nagyon élvezetes munkának és új barátokkal fogsz találkozni.

Ha szennyesnek vagy szakadtnak látod álmodban, azt jövendöli, hogy el fogod veszíteni a szoros kapcsolatodat egy általad tisztelt személlyel.

Ha fekete esküvői ruháról álmodsz, valami, amit jónak és pozitívnak gondoltál eddig a valóságban rosszá és negatívvá válik. Gondolj át mindent alaposan, mielőtt bármi kockázatot vállalsz, különösen akkor, ha a szívedről van szó!


Esküvő szervező

Esküvő szervezővel álmodni azt mutatja, hogy problémáid vannak a függetlenségeddel.

Ha álmodban te magad vagy az esküvőszervező, azt jelzi, hogy túl sokat foglalkozol a körülötted lévők életével. Próbálj meg inkább a saját dolgoddal törődni többet.


Jegygyűrű

Ha álmodban a jegygyűrűd ragyogó és fényes, a jövőd mentes lesz aggodalomtól és hitetlenkedéstől.

Ha a gyűrű törött vagy elveszett, nagy szomorúság fog érni, akár egy közeli ismerősöd halála is.

Ha egy barátod vagy közeli ismerősöd ujján látsz jegygyűrűt, a jövőben könnyedén veszed majd fogalmadat és tiltott helyeken keresed majd az élvezeteket.

Ha a saját ujjadon látod a gyűrűt az a saját elkötelezettségedet mutatja a párkapcsolatod iránt. Ez jelzi a lojalitásodat az eszméid és a kötelezettségeid iránt is.

Ha álmodban valakitől gyűrűt kapsz, hamarosan véget érnek aggodalmaid a szerelmed miatt és bizonyosságot szerzel arról, hogy mennyire hű hozzád.

Ha álmodban valaki más viseli a gyűrűt vagy te húzod fel valakinek az ujjára, hűtlen gondolataidat tükrözi.


Menyasszony

Ha álmodban menyasszony vagy, hamarosan örökölni fogsz valamit, ami, ha tetszel magadnak menyasszonyként, rendkívüli örömet fog okozni neked.

Ha elégedetlen vagy a látvánnyal, a várakozásaiddal ellentétben csalódni fogsz.

Ha álmodban megcsókolsz egy menyasszonyt, ki fogsz békülni egy barátoddal.

Ha menyasszonyként csókolsz meg másokat, sok barátot és élvezetet találsz az életedben; ha téged csókolnak meg, egészséges leszel és kedvesed jelentős vagyon örököse lesz.

Ha álmodban megcsókolsz egy menyasszonyt, de ő gondterheltnek és betegnek tűnik, bosszús leszel az eredményeid és a barátaid viselkedése láttán.

Ha menyasszony vagy és álmodban közömbös vagy férjed iránt, boldogtalanság vár rád a kapcsolatodban.

2015. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Saleen válasza:

Ha az álmoskönyvekre hallgatsz, egész életedet parában fogod tölteni.

Az álmok általában a saját vágyainkat vagy félelmeinket jelenítik meg. Így vagy nagyon vágysz erre vagy nagyon tartasz tőle.

Tehát a választ te tudod.

Ha ennél mélyebben belemászol vagy mással akarod megválaszoltatni, csak magaddal tolsz ki.

2015. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kriszpo ***** válasza:

Az elmúlt napokban, hetekben történt dolgok álombéli feldolgozását is jelentheti. Szó szoros vagy átvitt értelemben. Vagy a jövőt ;) Lehet, hogy közeleg a nagy nap:)

Az álmoskönyv olyan mint a horoszkóp...

2015. nov. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 sylvain válasza:

Itt lenne az ideje, hogy megírd a végrendeletedet, amíg nem késő.



Csak vicceltem. :)

2015. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tom Benko ***** válasza:
Azt jelenti, hogy aludtál. Ennél többet beleképzelni hülyeség.
2015. dec. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

És az mit jelent ha ez volt az álmom?:

A sulimban volt Xy esküvője aki tetszik, de igazából csak játékos vetélkedők voltak semmi esküvős. Aztán valaki megkérdezte hogy szeretem e Xy.

Xy hosszan rámmosolygott és én elszomorodtam, lenéztem az aulára.

Utána valami lufik voltak az aulában és szembeálltunk egymással és megcsókolt.( nem én voltam a menyasszony)

Aztán mintha mi sem történt volna engem vett feleségül és nem volt balhé/ meglepődés, olyan volt mintha ez lett volna az eredeti terv.

Végül a karjában kivitt egy régi modellű kocsihoz és elindultunk nászútra??!

Ráadásul mindenkin hétköznapi ruha volt. :D

2016. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
De igen, sajnos tényleg azt jelenti. Tapasztaltam...
2021. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!