Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthetnek ezek az álmok...

Jelenthetnek ezek az álmok valamit?

Figyelt kérdés

A testvérem azt álmodta,hogy meghalok,aztán rákövetkező éjszaka álmomban láttam a saját lebegő lelkemet,egy fényes gömb volt. Tudom elég hülyén hangzik. Valaki,aki hisz benne vagy valami,tud segíteni?

Gyerekkoromban amúgy rendszeresen álmodtam azt,hogy meghalok (általában a Dunába estem a hídról)



2016. ápr. 13. 14:15
 1/6 Dodge válasza:

[link]


Én itt szoktam megnézni, hogy az álmaim mit jelentenek.

Kulcsszavakat kell beírni pl.: halál és akkor hoz ki különböző alkategóriákat mint például közeli ismerős halála, saját halálod stb.

2016. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti a halál, hogy változtatnod kell az életeden, vagy valamin, amit csinálsz, mert úgy érzed, hogy felesleges vagy. Azt hogy a halált miként érzékeled az álomban, azt a tudatod határozza meg.
2016. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi a válaszokat
2016. ápr. 13. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkák a "jós álmok"(100 millióból egy)!Álmaink a jelenről,és a múltról alkotott elképzeléseink szimbólikus leképeződései,s így semmiképen nem saját álmodat álmodtad meg.

Van viszont, az önmagát beteljesítő jóslat elve:

Amikor valaki hisz a jóslatban-álom,vagy verbális jóslatban-tudatalattija a dolgokat a jóslat beteljesítése felé igazgatja.(agykontroll)

2016. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Javítás:

"s így semmiképen nem saját álmodat álmodtad meg."helyett:

s így semmiképen nem saját sorsodat álmodtad meg.

2016. ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Amik foglalkoztatják az embert, vagy amilyen hatások, ingerek érik a külvilágból azt dolgozza fel az agy. Ennyi!
2016. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!