Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már másodjár álmodtam azt...

Már másodjár álmodtam azt hogy ellopták a motoromat, van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés
Egy héten belül kétszer is ugyanazt álmodtam. Ellopták a motoromat. Kb 2 éve megvan, nem szeretném hogy ellopják mert fél milliót ér. Most hogy másodjára is ezt álmodtam, kissé aggódom.
2016. ápr. 14. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Add el motorod és ha ismét ezt álmodod, rossz álomból nevetséges álmod lesz! (Ugyan, ki lopna el nem létező motort?)
2016. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább csak a saját félelmeid. Nagyon ritkán álmodjuk meg a jövőt, szóval nem hiszem, hogy a mocid lopják el, inkább, hogy valami másfajta veszteség fog érni.
2016. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ugromokus válasza:
En is tobbszor almodtam, hogy ellopjak a biciklimet (dragabb fajta), es el is loptak de sok évre rá, nem zártam be bementem a bankba informacioert, mire kijottem azt hittem gyalog jottem...
2016. ápr. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért is aggódom mert kétszer is azt álmodtam hogy ittas vezetésér megb*sznak és így is lett.
2016. ápr. 15. 13:48
 5/6 anonim válasza:
Nem hiszem. Mindenesetre vigyázz nagyon rá;)
2016. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgyis rég vágyok a egy sportmocira!
2016. ápr. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!