Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen és három naposan...

5 hetesen és három naposan kicsi a petezsák. Valóban aggodalomra ad okot?

Figyelt kérdés

Írtam ki már korábban egy kérdést, mivel sajnos a vérvétel azt mutatta, hogy a hcg nem duplázódott kétnaponta (aminek amúgy kéne...).

Ma bejutottam az orvosomhoz ismét...azt mondta, mivel csak most látja a petezsákot, kicsi a terhesség a korához képest (5 hetes három napos maximum!) ezért valószínű elhal :( továbbá a hcg is aggodalomra ad okot.

Eddig mindig hasi echoval nézett, szerintem nem olyan lehetetlen, hogy eddig nem vett észre semmit...

engem inkább a hcg aggaszt...


Nem diagnosztizált semmit, azt mondta legyek türelmes, három lehetőség van: vagy elmegy, vagy egészséges, csak pici a magzat, vagy méhen kívüli. Ebben a valószínűségi sorrendben.


Úgy elvagyok keseredve...


2016. márc. 18. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
leírod a hcg eredményeket, és hogy melyik nap vették le a vért?
2016. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mekkora a kicsi petezsak? Nekem 5+4en volt 13.6mm a doki szerint 5+2es terhessegnek felelt meg akkor.


Verzes szerint hany hetes vagy?

2016. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom a pontos méretet...:( nem mondta és nem írta le sehova. Most látta először.



a hcg kedden 1552 csütörtökön 1882. :(

2016. márc. 18. 17:53
 4/7 A kérdező kommentje:
vérzés szerint 5+3
2016. márc. 18. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Barmi lehet, lehet csak kesobb fogant, mikor mesz vissza?
2016. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hetfon...:-(
2016. márc. 19. 05:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez a hcg nem vmi bíztató :/ de reméljük csak az ingadozásról van szó
2016. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!