Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel nagyon furcsát álmodtam. Gyalogosan tartottam hazafelé,majd az utcánkban elkezdett üldözni egy szifiliszes aligátorteknős,majd traktorrá változott és elrepült. Megkönnyebbülten léptem be a házba,azonban az egész előszoba tele volt beszélő kenyérpirítókkal,akik torokhangon énekelték a "Deutschland,Deutschland,über alles!" című nótát egy drum and bass alapra,a konyhaasztalnál pedig Fásy Ádám pucolt krumplit egy spanglit szívó Mona Lisa-t ábrázoló vágódeszkán.

Össze vagyok zavarodva. Más is szokott ilyeneket álmodni?



2016. ápr. 17. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Aznap túl sokat gyalogoltál az aligátorteknőssel akivel nagyon jól állsz szerelmileg. Miközben gyalogoltatok, láttál egy repülő trakort, amiről az jutott eszedbe hogy mi lenne az aligátortekivel ha szifiliszes lenne. Valamiért megkönnyebbültél, ezért hozzászóltál egy német kenyérpirítóhoz. De nem szólt vissza. Továbbálltál, és láttál egy füvescigit ami mellett ott volt Mona Lisa festménye. Fásy Ádám aztán krumplievés közben odament, elvette a füvet és elszívta. Aztán fogta, és elvágta Mona Lisát. Aztán összezavarodtál. És az agyad feldolgozta mindezt egy álomban hülyébb módon. Vagy lehet hogy azért álmodtál ilyet, mert jött a Holdjáró Takonygomba (Moonwalk pfjjgóómba) és hipnotizált a szuperintellektusával. (ezotéria kategória még mindig)
2016. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az álmod-úgy tűnik-az ébrenlét,és az álom határán született,netán némi más,vagy aznaposság hatására.

A jelentése összetett,de a lényeg,hogy nem hasznos tudatmódosító szerekkel befolyásolni az elme állapotát,mert az állandósulhat.

2016. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!