Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelent? Szörnyű...

Ez mit jelent? Szörnyű irreális álmom volt

Figyelt kérdés

Az éjjel azt álmodtam, hogy az utcán az árokban rengeteg patkány szaladgált én pedig méreggel etettem őket egy kislánnyal aki belesett a patkányokkal teli árokba fejjel lefelé és én visszarántottam. ( A kislány ismeretlen )

A következő kép az , hogy hasalok a földön és a patkány homloka az enyémhez ér. De a teste már nem patkányé volt ( ilyen állatot nem ismerek )

Az érzés ami ebben a pillanatban elfogott az az hogy kedves és aranyos ez az állat. Majd a következő kép az hogy egy közeli hozzátartozóm ( aki betegeskedik ) eszik a méregből és felrobban a gyomra tőle. Majd felriadtam.


Ez így tudom elég beteges és ehhez fogható irreális álmom még sosem volt.



2016. ápr. 10. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy nem mindig az a patkány, aki annak tűnik.

Egyébként semmit nem jelent.

2016. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A patkány, megfigyeléseim szerint tolvajt, veszteséget jelent.
2016. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 loresztosz válasza:
0%
Èn álomfejtõ vagyok, és az álmod azt jelenti,hogy elmebajos vagy
2016. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez nagyon egyszerű. Minden éjjel, mielőtt elmész aludni, igyál meg egy pohár vizet, és nem fogsz ilyeneket álmodni.

Illetve vannak tudatos álmok, szóval lehet hogy este ilyeneken gondolkozol és beleépül az álmodba.

2016. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!