Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy visszatérő embert nem...

Egy visszatérő embert nem értek az álmaimban. Az exem akivel már több mint egy évtizede szakítottam, miért álmodom ezt?

Figyelt kérdés
Sosem pozitív, inkább negatív vagy semleges az álmaimban, állandóan valami konfliktus helyzetben jelenik meg.

2016. ápr. 19. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól félsz, hogy újra megjelenik az életedben olyankor, amikor nem kellene, és olyasmit csinál, amivel bosszúságot okozhat neked.
2016. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fish1 ***** válasza:
Valami feldolgozatlan konfliktusra tippelnék kettőtök között.
2016. ápr. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azok az emberek,akiket szerettünk,és fontosak voltak életünkben valaha,örökre szívünkbe vésték magukat.Amikor történéseink megoldást(megértést,elfogadást)igényelnek,visszatérnek álmainkban segítségekként.

Ha írnál konkrét álmaidról,azokból kiderülne,hogy milyen problémákra keres pszichéd megoldást.

2016. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokszor visszatérő álmom, hogy szakítunk, és az exem pakolja a bútorokat, a ruháimat, és költöznöm kell. Az utolsó álmom, most egy autó eladásról szólt, ahol hamis papírok kerültek elő a kocsiról, aztán ellopták ... Volt hogy felborult egy hajó, és én beugrottam kimenteni egy fuldoklót, és a hajócsavar, majdnem beszippantott, arra ébredtem, hogy kapkodom a levegőt... de van hogy hónapokig nem álmodok semmit.
2016. ápr. 20. 08:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Néhány jelképről:

Bútor:A téged körülvevő emberek.("Én már régi bútordarab vagyok itt.")

Ruha:Jellemünk,külsőségeink.

Autó:A család éleútjának eszköze,formája.

Hamis papírok:becstelenség,csalás,megcsalás.

Felborult hajó:Az életút súlyos válsága.

A hajóból kiesett kimentése:A felborult életút elszenvedőjének nyújtott segítség.(Pl.a válás miatt mentális örvénybe került gyermek,családtag.)

Pszichénk rendszerint szigorú ítélőbírónk.Becsaphatatlan,és énközpontú.

Temérdeken próbálják önmagukat becsapni,s ezért környezetüknek színes meséket ismételgetnek,s azok néha elhiszik azt,de nincs az a mese,mellyel önmagunkat átverhetnénk.

Muszáj lerendezni múltunkat,hogy jókat álmodhassunk!

2016. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Zoltán, nagyon köszönöm a segítségedet, így már érthetőbb!
2016. ápr. 21. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!