Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mostmár sokadjár...

Martin1121 kérdése:

Miért álmodok mostmár sokadjára ugyanazzal a személlyel?

Figyelt kérdés

Már elég sokadjára álmodok ugyanazzal a személlyel. Legtöbbször álmomba megöleljük egymást, sétálunk, utóbbi időkbe megnyugtatom, mert van valami baj.

Egy lányról van szó.

Óvoda óta ismerjük egymást, ami kb már 10éve. Eddig nem nagyon történt ilyen.

Viszont most egy "szakításfélén vagyok túl, ami eléggé megviselt, és nem azzal a lánnyal.

Valakinek valami ötlet?

Válaszokat előre is köszi.

16/F



2016. ápr. 24. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mert szerteted... és még a világegyetem is azt akarja hogy egymáséi legyetek... ezt akartad hallani?

Aranyos meg minden, de nem egyértelmű? Miért van ennyi ilyen kérdés?

2016. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Éppen az, hogy semmit se érzek iránta.(barátságon kívűl).

És mint írtam is fent, nemrég vagyok túl egy szakítás félén, ami után lányokra nem igazán tudok egy ideig többként tekinteni. Éppen ezért furcsálom. A gyors választ egyébként köszöszöm.:)

2016. ápr. 24. 10:30
 3/4 anonim válasza:
Lehet, hogy a tudatalattid benne látja a továbblépést a szakításod kapcsán, és őt vetíti eléd álmaidban.
2016. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet.:)

Köszönöm a válaszokat.:) :3

2016. ápr. 25. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!