Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom még mindig ezt...

Miért álmodom még mindig ezt vele, amikor nem is szeretem?

Figyelt kérdés
Az első szerelmemmel 2 évig voltunk együtt, majd ellaposodott a dolog, már csak barátokként szerettük egymást és szakítottunk. Azóta van egy 4 éves kapcsolatom (amitől ő kiakadt). Folyamatosan azt álmodom, hogy megcsalom vele, vagy miatta szakítok a párommal, és közben végig azt érzem, hogy nem szeretem, és valahogy meg kell tőle szabadulnom. Ezek az álmok hatással vannak rám, utána sokáig kellemetlenül érzem magam. Nem tudom mit tehetnék, hogy elmúljanak. Miért lehet ez?

2016. ápr. 28. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Kötés van köztetek? Nem feltétlenül tudatos.
2016. ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinek akarod bizonyítani, hogy nem szereted? A párodnak vagy magadnak?
2016. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem vele évek óta, nem hiányzik, szóval nem hinném. Nem kell senkinek bizonyítanom.
2016. máj. 1. 14:47
 4/4 anonim válasza:

ha barátokként szerettétek volna egymást, ő nem akadt volna ki.

Próbálj beszélni erről valakivel (szóban), lehet, hogy az jót tesz. Vagy nem tudom :)

2016. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!