Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagypapám halála után néhány...

Nagypapám halála után néhány héttel álmodtam vele?

Figyelt kérdés

Akkor egyszer álmodtam vele, azóta egyszer se.

Annyira valóságos volt az is, ahogy ott volt, a hangja is olyan tiszta volt, ogy komolyan elgondolkoztam azon, hogy nem-e tényleg ő volt, tehát hogy a lelke akart velem kommunikálni vagy nem tudom, igazából nem tudom létezik-e ilyen.

Ültünk egy autóban, volt régen egy fekete Volgája, mintha az lett volna, nem biztos, én ültem hátul, papám elöl. Hátrafordult, és szomorú, kicsit sírós hangon mondta, hogy "Szandruskám, mit meg nem tennék ha még egyszer láthatnálak." /Szandrusnak szólított mindig/

Én meg azt mondtam neki emlékszem, hogy "Papa, akkor várjál meg."

Aztán még pár másodpercig hátrafordulva szomorúan nézett, de nem engem hanem talán az ülést, aztán végeszakadt az álomnak.

Létezhet, hogy tényleg ő volt? Vagy csak a hiánya miatt álmodtam ilyet.

Nem álmodtam vele azóta egyszer se.


2016. ápr. 30. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert hiányzik. Nekem nagyszüleim elvesztése után gyakran voltak hasonló álmaim.
2016. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!