Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban meghaltam, szellem...

Álmomban meghaltam, szellem lettem, és csak néhány családtagom látott engem, ez mit jelent?!?!?

Figyelt kérdés
A lényeg, ültem egy fán egy csoporttársammal, és éppen menekültünk furcsa lények elől, amikor nekem elkapták a jobb lábfejemet, és rettenetes fájdalmak közepette meghaltam álmomban. Ezek után szellemként éltem tovább, voltam egy farmon, és ettem is, és nagyon furcsálltam, hogy senki sem vesz észre. Az álmom szellemes részében végig repültem, és csak a kisöcsém látott engem, hozzá beszélni is tudtam. Ez az álom mit jelent? Kérlek segítsetek, jár a zöld kezecske mindenkinek! :)

2014. szept. 20. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen szellem, emberalakú mint a Ghost-ban; ronda paca mint a Szellemirtókban; vagy a klasszikus kivágott lepedő forma?
2014. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igazából mivel én voltam a szellem az álmomban, nem láttam magam, csak azt tudom, hogy szellem voltam, és hogy majdnem mindenki számára láthatatlan voltam, illetve lebegtem is. :)
2014. szept. 20. 13:24
 3/3 anonim válasza:
Álmodban nem halhatsz meg mert akkor igazából is megkellett volna halnod.
2014. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!