Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Na szóval. Van egy dolog ami már régebb óta foglalkoztat, de soha nem beszéltem róla senkinek. Úgy 1 éve nagyon ezt a lázadó korszkomat éltem. Egy nap az iskolában elkeztek a barátaim, szellemet idézni. Én természetesen le akartam róla beszélni őket mert tudom, hogy ez nem játék. De nem hallgattak rám. Aznap este nagyon furcsát álmodtam. Vagyis nem tudom, hogy álmodtam vagy valóban megtörtént. Az éjszaka kellős közepén arra keltem, hogy valami nagyon hangosan kapar a szekrényemben. Elősször nem is figyeltem rá de ez a hang minnél hangosabb volt. Amikor már nagyon megvoltam ijedve kimentem a nappaliba aludni. Amikor leoltottam a villanyt a konyhából hangok hallatszottak. Ilyen recsegések mintha mozogna ott valaki. És minnél közelebb jött. Kimentem a konyhába inni és láttam, hogy a műanyag pohár egészen az asztal szélén volt. Olyan szintem bevoktam ijedve, hogy arra szó nincs. Nem sokkal később bementem a szobámba és sikerült elaludnom. Másnap kiderült, hogy az két barátnőm sem tudott aludni aznap éjszaka.

Mai napig nem értem, hogy mi lehetett az.

Ezek után úgy 2 hétig folyamatosan hangok hallatszottak a szekrényemből. Egyik éjszaka felcsesződtem és magamban elkeztem kiábálni, hogy hagyjon nekem békén, én csak Istenben hiszek. Azóta minden ilyen dolog elmúlott, egész éjszaka csend van.

Nem tudom mire vélni. Szeretném kikérni a véleményeteket.

Mielőtt valaki azt írná, hogy ez egy kamu kérdés annak üzenem, hogy nagyon nem az. (Bocsánat a helyesírási hibákért)


2016. ápr. 30. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt szép a szellemtől ,hogy trollkodott veled !
2016. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd ki a kártevőirtókat. Tőlük nagyon félnek a szellemek és a démonok. Ha még csak kezdeti megszállás alatt áll a lakás, akkor egy macska is meg tudja szüntetni a problémát
2016. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert Istennek hatalma van ezek fölött is. Úgymond közösen elűztétek.
2016. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Majdnem elfelejtettem hívd a szellem irtókat azok majd fel szippantják a speckó hátizsákjaikba !


Annyi a dolgod ,hogy fel hívsz egy tudakozót és meg kérdezed a számukat .



https://www.youtube.com/watch?v=Fe93CLbHjxQ

2016. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is történt már hasonló paranormális dolog. A lényeg az, hogy már elmúlt és nincsen. Azt tanácsolom, hogy ne foglalkozz ezekkel! A barátnőiddel nézz meg egy vicces filmet vagy csináljatok olyat, ami megnevettet benneteket, mert erre ez a legjobb orvosság.
2016. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyik eshetőség, hogy a szekrényben felejtetted a pasidat.

Ha nem a pasid, hanem valami más mozgott benne, akkor az vagy bagózni bújt el a szekrényben, vagy belefialt.

2016. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!