Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha a novemberben...

Mit jelenthet ha a novemberben meghalt nagypapámmal álmodtam?

Figyelt kérdés
Álmomban az asztaluknál ültünk, és barackot ettünk, miközben kegyetlenül nevettünk. Mit jelenthet?

2016. máj. 8. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi különöset. Teljesen normális az hogy az ember a közelmúltban elhunyt szeretteivel álmodik. (Tipp: az álokból nem lehet jósolni, mert én tudom irányítani őket, így már egyértelmű, hogy nem misztikusak és semmi természetfeletti nincs bennük.Mert amit te irányítassz az csak tőled függ nem pedig valami rejtéjes dologtól.)
2016. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elhunyt szeretteink,elménk különleges helyére költöztek éltükben,s onnan,amikor vágyaink előcsalják őket,megjelennek álmainkban.

Valószínűleg azok a kellemes együttlétek hiányoztak neked,amiket vele töltöttél.

2016. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy pont azért ettünk álmomban barackot, mert az volt az utolsó élményem mielőtt kórházba került? (A kórházban is halt meg)
2016. máj. 9. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!