Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentett ez a tudatos álom?

Mit jelentett ez a tudatos álom?

Figyelt kérdés
Otthon voltam, el akartam menni egy csajhoz, repüléssel terveztem. Amikor elkezdtem emelkedni, az én kutyám, és egy másik utánam ugrott. Nagyon agresszívak voltak, főleg az én kutyám, mindig felugrattak utánam, elkapták a lábamat, és visszahúztak a földre. Nehezen végre kiszabadultam, és elkezdtem repülni a csaj felé :D Amint közelítettem hozzá, a környezet folyamatosan változott, és sajna én sem tudtam olyan magasan, és olyan sebességgel repülni, mint ahogy szerettem volna. A környezet hol New York épületeire hasonlított, hol pedig egy középkori faépületre. Leszálltam, amit az ismerős utca végének hittem, egyszer csak egy zsákutca jelent meg, egy faépület volt az akadály. Egy nagy faragott faajtón be lehetett menni, jó nagy terem, a két szélén 4-4 díszes tartóoszlop, méter múlva megint egy faajtó, kinyitottam, megint egy ugyanolyan ajtó. Belül pedig egy kép kiállítás volt. Kb. 6-7 ember ült, egy pedig beszélt. Régi keresztény képek, meg egy egy kb. 2 méteres szentkép jézusról, rá is csodálkoztam hogy milyen jó a felbontása. A teremen volt egy széf, azt simán kitéptem, mintha be sem lett volna zárva, és két jelzőpisztoly volt benne vagy 10 db rakétával. Kivettem őket, forgácsolt vas rakéták voltak, 4 darab ketté is volt törve, fém volt a belseje, de azért zsebre raktam az épp darabokat. Kiakartam menni, és kifelé egy viszonylag vállalható nőnek kacsintottam, hogy jöjjön ki, majd előhúzok neki egy 10-est. Értetlenkedett a nő, és a vezető mérgesen azt mondta "na jól van!!!", és elkezdett felém jönni. Sajnos kiszaladtam, és megpróbáltam felrepülni. Felemelkedtem, és visszazuhantam, mamám házának a tetejét törtem be, újra és újra, végül pedig szétesett az álom, de még aludtam. Már nem voltam olyan fáradt, ezért úgy döntöttem, hogy fel kelek. Rövidre akartam írni, de látom nem sikerült :D Gyakorlom a tudatos álmodást, mielőtt valaki megvádolna, hogy túl sok volt a varázsgombapörkölt :D Szóval így ahogy van ez az egész, nem kamu. Vannak ismereteim a tudatos álmodásról. Múltkor pl. megakartam nézni álmomban a laptopomon az időt (álomban nincs jelentősége az időnek, kiaakartam próbálni), de megszakadt az álom. Azt olvastam, hogy a személyektől meg kell kérdezni hogy ki ő, és mit akar, és válaszolni fognak. Na én ezt kipróbáltam, az arcomba vigyorogtak, és meg se szólaltak... xd Amikor rájövök, hogy álmodok, szoktam próbálkozni nőknél (ha már élőben nem megy xd), de eddig még mindig amikor eljött az alkalom, szétesett az álom. :(
2016. máj. 12. 00:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom jól, hogy nyugodtnak kell maradni, és nem esik szét az álom, de mivel nem akartam ezzel sokáig szenvedni, ezért mentem el egy kis felfedezőútra :D
2016. máj. 12. 00:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Jézus szeret!
2016. máj. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Túl sokat gépezel, és túl sok Marvelt nézel. Többet kéne takarítanod a szobádat, és segíteni anyukádnak. - Ezt jelenti.
2016. máj. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!