Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti nektek sikerült már irányít...

Ti nektek sikerült már irányítani a saját álmaitokat? Mármint tudatos álom. Tudj*átok mi történik és hogy ez csak egy álom. Saját magam alkotom az álmaim. De az álmaim 80%-ba repülni szoktam. Ti nektek már sikerült befolyásolni a saját álmaitokat?

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 10:18
 1/9 Trafó1 ***** válasza:
Sikerül ha éppen arról van szó, rossz álmaimat tudom befolyásolni, sőt meg tudom állítani és mást álmodni, valamikor programozottan feladatot oldatok meg magammal alvás közben, de ezek csak nyugodtabb lelki állapotban mennek, ha fel vagyok zaklatva, vagy nagyon foglalkoztat egy konfliktus, bármit csinálhatok nem megy az irányítás.
2016. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is így szoktam valamikor. Mármint valamikor program kódokat meg ilyeneket oldok meg. Mármint még csak tanulom ezeket. Pl hány css kódot ismerek, mire jó mennyi html/php kódot. Na meg még sok minden. De gondolom te nem web fejlesztést tanulsz :D
2016. márc. 28. 10:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Habár egyszer olyan is volt hogy aludtam. De a külvilágról mindent hallottam. hallottam mit mondanak kint. De közbe álmodok. Kivül tudtam nagyon lassan mozgatni a lábaim meg mindenem. Valamikor pedig keverem az álmot a valósággal :D
2016. márc. 28. 10:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor álmainkban repülünk,az szabadságvágyunkat fejezi ki.
2016. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg mindig olyan JÓ dolgokat álmodok amiket egy JÓ játékhoz fel tudnák használni :D Tegnap már nem tudom mit álmodtam. Asszem az is elég jó volt! :D
2016. márc. 29. 20:21
 6/9 Trafó1 ***** válasza:
Nálam a programozott feladatmegoldás azt jelenti, hogy ha bármilyen műszaki vagy egyéb dologra nem találok ébren megoldást, lefekvés előtt arra a feladatra koncentrálok és álmomban vagy alvás közben az agyam megoldja, felébredéskor eszembe jut a megoldás.
2016. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaa!
2016. márc. 30. 13:39
 8/9 anonim ***** válasza:

6.válaszoló.

Ezt én is gyakorlom.

2016. márc. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én justin bieberrrel szexelek álmomban
2016. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!