Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért tudom álmomban, hogy...

Lina93 kérdése:

Miért tudom álmomban, hogy álmodok?

Figyelt kérdés

Amikor álmodok, sosem vagyok tudatában annak, hogy álomról van szó, kivéve, ha felbukkan egy olyan személy, aki elhunyt, ami a közelmúltban elég gyakori volt.

Egy 8 évvel ezelőtti halál eset(nagyon jó barátom) és egy 2 hónappal ezelőtti(unokanővérem, akivel össze voltunk nőve). Mind a 2 rettentő fontos személy volt számomra. Eddig 3 ilyen eset történt velem és álom közben teljesen tisztában voltam azzal, hogy ez egy álom és nincs sok időm velük lenni, legutóbbi álmomban mondtam is unokatestvéremnek, hogy ha itt vagy, én álmodok, erre mondta, hogy hát igen... Olyan dolgokat közölnek álmomban velem, amiket már régen elfelejtettem, illetve figyelmeztetnek vészjósló dolgokra, vagy pl unokanővérkém szórakoztatott születésnapom éjjelén, ami feldobta az egész napom.

Beszélnek az emberek tudatos álmodásról, de én irányítani, befolyásolni nem tudtam ezeket egyszer sem.

Kérdezem azokat, akik elhiszik, hogy halál után nem tűnik el a lelkünk, mivel én teljesen biztos vagyok abban, hogy ők 'szólnak hozzám'(erre is van magyarázat, de nem részletezem most), miért van az, hogy csak azokban az álmokban tudom, hogy álmodok? Ilyenkor miért nem jön az a megtévesztő érzés, hogy talán ez a valóság?



2016. máj. 19. 02:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert félálomba vagy.
2016. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Lina!

Álmaink,elménk produktumai,mint nappali gondolataink,csak nem kötik azokat a rideg valóság békjói.

Akkor,amikor tudatosan álmodsz(tudod,hogy álmodsz)úton vagy az ébredés fele.

Álmainkban sokszor megjelennek olyan szellemiségek,akik beírták önmagukat elménkbe örökre,s néha az ő szellemiségüktől várunk választ életünk problémáira.Ez így jó!A halottak visszaadták éltető lehelletüket alkotójuknak.Ez nem szellem,csak Isten lehelete,ami élővé tette valaha az anyagot.

Mi tudjuk,hogy szeretteink meghaltak,de nekik nincs tudomásuk semmiről.

2016. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!