Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért csak így tudok elaludni?

Miért csak így tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Csak akkor tudok elaludni, ha olyan helyzeteket képzelek el mint pl.: zuhanás a szakadékba, vagy az h össze dől egy épület, és benne vagyok, vagy kint vagyok a szaharán, és tanyázó oroszlánokat pillanatok meg, persze ők is egyből észre vesznek stb.. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ilyen helyzeteket, hogy lehetne túl élni. Nem zavar a helyzet, csak kíváncsi vagyok rá,hogy miért.

2016. máj. 21. 17:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs a sok szóismétlésért, és nyelvtani hibákért.
2016. máj. 21. 17:25
 2/6 A kérdező kommentje:
Sőt, még lehet a kategória is rossz..:DD
2016. máj. 21. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Valójában máshogy is el tudnál aludni, csak valószínűleg tovább tartana (akár sokkal).

Amit csinálsz az tulajdonképpen önhipnózis. Elképzelsz egy kitalált helyzetet, amit megjelenítesz az elmédben minden részletével együtt. Ez a gyakorlat hipnotikus állapotba juttat. Mivel a hipnózisállapot közel van az alváshoz, az agyad egyszercsak belefárad és elalszik.

2016. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Abban igazad van, hogy tudnék másra is gondolni, de mikor becsukom a szememet, akkor erőlködés nélkül, egyből ezekre gondolok. A választ köszönm, ment a zöld!
2016. máj. 21. 18:28
 5/6 anonim válasza:
Ezt csak bekébzeled. :) majd elmúlik.
2016. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Mert például én ki vagyok békülve a kecskékkel de a kecskebékákat utálom. Pedig mind a kettő kecske. Ezért bárányokat szoktam számolni elalvás előtt ami annyira fárasztó tevékenység hogy elalszok mielőtt felébrednék.
2016. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!