Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már kb 2 hónapja rosszakat...

Már kb 2 hónapja rosszakat álmodom, nagyon durva rémálmaim vannak, és félek minden este elaludni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Pszichológust felkerestem, de nem tudott nekem segiteni.

Amikre nap kozben gondolok, teljesen eltérő álmaim vannak, ami fura kicsit.

Aki hasznos válasszal tudna szolgálni, nagyon megkoszonném neki. Kerem segitsen valaki.



2015. júl. 1. 22:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és nem szoktam horrorfilmeket nézni. 20 eves vagyok, ha szamit vmit
2015. júl. 1. 22:19
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Milyen rosszat szoktál álmodni például?

Miért baj, ha rosszat álmodsz?

Szoktál enni, inni, zuhanyozni, szellőztetni alvás előtt?

Mennyire sötétben alszol és reggel mennyire sötét van?

Mikor fekszel le aludni, milyen pózban?

Zavar valami alvás előtt? Stresszelsz valami miatt?

Szoktál mozogni?

Mennyi a BMI indexed?

Helyesen táplálkozol?

Van rajtad valahol pattanás?


Próbáld ki, hogy alvás előtt simogatod picit a tarkód, a fejed tetejét, meg finoman nyomkod a köldököd környéken. Esetleg csukott szemmel nézzél picit bele a fénybe. Gondold el, hogy mennyire biztonságban vagy a lakásban, hogyan lehetne még biztonságosabbá tenni stb.. Gondolj a tengerre meg kellemes dolgokra.

Illetve kipróbálhatod, hogy befogod az orrod és fújod a levegőt 1x és csak rövid ideig.

2015. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy másik pszichológust. Hányszor voltál nála? Egy alkalom nem elég. Valami nyomaszt, az álmaid azt tükrözik. Neked kéne tudnod, mi az. De az előttem lévő tanácsok segíthetnek, illetve jó lenne neked egy szerelem.
2015. júl. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

milyen rosszat? Betörnek pl. Ezt álmodtam tegnapelőtt. De ez a betörés nem olyan,mint a való életben, mintha 100-1000xesét élném meg, nagyon borzalmas. Nem is tudok részleteket írni, megfogalmazhatatlan.

hogy mért baj? Mert sokszorosát élem meg, ami borzalmas,ami miatt rettegek elaludni.

szoktam általában mindet, igen.

Teljesen sötétben alszom, reggelente is sötét van általában,mert lehúzom a redőnyöket.

hanyatt fekszem, és úhy, habár változó, mert sokat forgolódom.

Stresszelek elég sokat igen. Pedig 1 hét mulva megyünk nyaralni, mégis..Nem tudom mi van velem.

Mozogni nemigen. Futok néha néha..1-2x egy héten.

az nem tudom micsoda

helyesen táplálkozom, pattanás nincs rajtam.


oké,kipróbálom.


pszichológushoz nemigazán emiatt mentem, de erre is rátértem. 7-8 alkalommalkb.

tudom mi nyomaszt,hogy mi miatt álmodok rosszakat, denem tudok ellene mit tenni.

szerelemnek én is örülnék.

2015. júl. 1. 22:57
 5/18 anonim ***** válasza:
Valaki egyszer belinkelt ide egy jó tudatos álmodási módszerekkel kapcsolatos fórumot, talán azt kéne kipróbálni, mert az úgy nem állapot, mert ugy regenerálódni szükség van.
2015. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*a címét már nem tudom:s
2015. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

És mi nyomaszt kedves ttani?

Legközelebb gondolj rám, ha betörnek álmodban:)

De hidd el, nem fognak betörni! És ha betörnének sem biztos, hogy nyernek vagy bajod lesz!


Pihend ki magad, a nyaralás jót fog tenni!

Egyél görögdinnyét, finom.


https://www.youtube.com/watch?v=WJTXDCh2YiA

2015. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
És mi nyomaszt? Ha már kimondod, kibeszéled, megszabadulsz tőle.
2015. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

a tudatos álomról én is olvastam, de alkalmazni nem sikerült sajnos. Nagyon sok gyakorlást igényel, nekem meg nincs annyi időm, de köszönöm.

mi nyomaszt? Ezt hadd ne írjam le, nagyon sok minden sajnos.

Megpróbálok rád gndolni.:D

Sokat álmodom a volt osztálytársaimról, meg edzésre jártam, az ottani gyerekekről. Nem igazán voltak haverjaim, és majdnem minden este erről álmodom..róluk, elég sokszor keveredik is a kettő.

2015. júl. 1. 23:10
 10/18 A kérdező kommentje:

nem is tudom, hogy álmodtam e valaha jót.:D

Egyszer igen, emlékszem, de az sem volt annyira jó.

De mint mondtam, nem azzal van a baj, hogy rosszat álmodom, hanem hogy sokszorosát érzem át az álomban.

2015. júl. 1. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!