Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, ha álmomban úgy...

Miért van az, ha álmomban úgy érzem, 'ezen a helyen már jártam'? -és közben pedig nem.

Figyelt kérdés

2016. máj. 28. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert csak egy álom. Miért ne lehetnének az álmokban hamis emlékek, deja vu érzések, mikor ébren is vannak?
2016. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van, de elég érdekes sztorim van nekem is ezzel kapcsolatban. Sokszor álmodtam már azt, hogy egy olyan házban járok, ami egy ilyen mesebeli kunyhóhoz hasonlít, egy nagy odvas fa köré épült, és álmomban tudom is, hogy ki lakott benne. És valamit nagyon keresek a házban, de maga a ház berendezése olyan középkori, vagy hát nagyon régi. És elég sokszor álmodom ezt.
2016. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen. Olyan "emlék"-szerű, de csak ébredés után tudatosul, hogy az emlék "hamis".
2016. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az álmok az emlékeidből és a képzeletedből épül fel, nem meglepő ha néha az agyad rádöbben hogy "ezt ismeri"...
2016. máj. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!