Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a fontosnak...

Mit jelenthet ez a fontosnak tűnő álom?

Figyelt kérdés

Előzmények:

Mielőtt ezt az álmot láttam, lefekvés előtt nagyon kavarogtak bennem az érzelmek, gondolatok.Valahogy semmi nem akart jól összejönni akkoriban és leginkább a megoldhatatlannak tűnő anyagi helyzet borított ki.Azt gondoltam, talán jobb lenne, ha nem venném komolyan a dolgokat, az életet és szó szerint már csak nevettem a problémáimon, nem kínomban, hanem mintha kezdtem volna beleőrülni kicsit a gondokba, kilátástalanságba és jól esett "őrültnek" lenni....Ahogyan akkor este éreztem, az meglehetősen eltér amúgy az alapvető felfogásomtól, amúgy nagyon is józan természetemtől, kicsit meg is ijedtem a reakciómtól.Nos, nem sokkal ezután aludni mentem és ez az álom jött:


Egy ismeretlen házban voltam, valami nagyobb kertes házban.Minta valakiknél (nem ismerős) vendégségben lettünk volna.Épp az előszobában voltam a lányommal és a cicánkkal, mikor berepült egy nagy, fekete madár(nem varjú, hanem valami sokkal nagyobb).Tudtuk, hogy veszélyt jelent.Bebújtam előle egyik szobába, a macskát magamhoz vettem, vigyáztam rá, a lányomat is közelebb húztam, bár ő úgy emlékszem, nem nagyon félt.Aztán a madár eltűnt, újra az előszobában voltunk és fényképeket nézegettünk.Egyik képen volt egy fiatal nő, fekete csipkeruhában volt, feküdt olyan pózban, hogy az ujjával a nyaka felé mutatott, a nyakán pedig piros betűkkel ez volt írva:believe. A szeme csukva volt és azon gondolkoztam, vajon az a nő a fotón halott? Utólag belegondolva nagyon hasonlított rám kinézetre, stílusra, arra, amilyen fiatalabb koromban voltam, de nem mondhatnám egyértelműen hogy én voltam a fotón, bár ez talán mellékes is, talán az számított, ami rá volt a fotóra irva.

Aztán belépett a házba egy szőke lány, hívott, hogy menjek ki vele, mutat valami fontosat.Kimentünk a kertbe és volt ott valami kutyaól szerű kis viskó.A lány letett elé egy nagy tálcát, amin valami élelem féle volt.És ekkor a viskóból előmászott valami mutáns rondaság, hogy egyen.A lány ekkor rám mosolygott és azt mondta:"Ezt az ajtót soha ne nyisd ki!"

Undorodva visszamentem a házba.Azt láttam, hogy lányom az előszobában ül és valamiféle aranyrudat, igen, úgy láttam aranyrúd volt, egy tál vízben kavargatott és az aranyrúd lassan feloldódott, elvegyült a vízzel, ezt nagyon érdekesnek találtam, lányom nagyon boldogan, jelentőségteljesen nézett rám, én pedig kíváncsian belemártottam a kezem az aranyló folyadékba és magamra kentem,, akkor nagyon boldognak éreztem magam, valami jó előérzetem lett, hogy ez valami jó dolog kezdete.


További érdekesség, hogy reggel, miután felkeltem, kézbe vettem egy könyvet, amit a könyvtárból hoztam és először olvastam életemben.Akkor nyitottam ki először és teljesen ledöbbentem ahogy belelapoztam, szinte egyből azon az oldalon nyílt ki, ahol arról írnak, hogy valamikor már nem tudom, melyik régebbi népnél a nagy fekete madár valami rosszat jelentett.


Az álom óta sok minden változott az életünkben, ez már jó pár éve volt.De azóta is érdekel, mi lehet a jelentése.Nekem van egy sejtésem, de nem írom le, mert egyenlőre nem akarom a válaszokat befolyásolni vele.


2016. jún. 11. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

En kivancsi vok a sejtesedre :D

Privatba johet ha nem akarod kiirni.

2016. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 OneEntity ***** válasza:

Az álmok természete sokrétű. Lehet egy mélyebb, többdimenziós információ, amit a személyiséged nem fizikai részei küldenek neked. Ilyenkor fordításra van szükség, hogy a fizikai orientációjú én-ed megértse, a fordítás persze sokszor tökéletlen. Lehet az álom egy erős érzelem megjelenítése is, pl. szerelem vagy félelem, vagy gyűgyölet, stb. Ilyenkor eljátszol vele, átéled a szerelmet, vagy legyőzöd a félelmet, megpróbálod kezelni a gyűlöletet, ...

A felületes álmok a fizikai éned, elméd termékei, ezekben általában hétköznapi dolgokkal foglalkozol.

Egyes álmok betekintést engednek egy lehetséges jelenbe, jövőbe vagy múltba, míg más álmokban a valóság természetével foglalkozol.

A legtöbb álomban, amire emlékszel, szimbólumként jelennek meg az érzelmek és a gondolatok, pl. a lányod lehet a szeretet szimbóluma. Más álmok sokkal közvetlenebbek, egy az egyben jelennek meg bennük a számodra fontos emberek, események.

Ezért nehéz dolog az álomfejtés, és ezért lehetetlen értelmezni mások álmait. Az a fontos, hogy számodra mit jelent, hogy mi volt az álmodban az uralkodó érzelem. Ez árul el a legtöbbet a benned zajló folyamatokról.

2016. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!