Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem nagyon érdekelt eddig az...

Nem nagyon érdekelt eddig az álomfejtős dolog, de ez az álom annyira furcsa volt nekem. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Kezdjük az előzményekkel:

Előző hónap egy péntek estéjén a barátom öngyilkosságról kellett lebeszélnem és rettegtem mi lesz vele. Ez az esemény után pár nappal álmodtam a következőt..


A nagymamám házában voltunk kettesben a barátommal, nevezzük Valakinek. Szóval Valakivel beszélgettünk és arra jutottunk, hogy öngyilkosok akarunk lenni együtt.

Gondoltuk jó lesz a fürdőben megtenne, mert miért ne. Beléptünk, bezártuk az ajtót kulccsal.

Egy-egy pengét elővettünk és vagdosni kezdtük az ereinket. Valaki csuklójából ömlött a vér egy enyhe vágástól, míg meglepődve vettem észre, hogy hiába vágtam bármilyen erősen a sajátomon csak karcolások keletkeztek.


Nem tudom ezt hová tenni, annyira furcsa volt.


Előre köszönöm a válaszaitokat!



2016. jún. 9. 19:36
 1/5 Fish1 ***** válasza:
100%
Hirtelen az jött le, hogy együttérzel vele valamilyen szinten, de te erősebb vagy annál, hogy ilyen hülyeséget csinálj.
2016. jún. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

14 éve én is szenvedtem szuicid depressziótól válásom idején,tehát nem esik nehezemre megérteni barátodat.

Szerencsés srác,hogy olyan barátja van,aki bár együttérző,de szereti az életet,s így megmentette.

Számomra sokat jelentett egy néhány kérdés,amit te is feltehetsz barátodnak:

pl. így:Te engemet igazán jóbarátodnak tartasz?Ha igen,mit kellene tennem,hogy megölj?....várd a reakciót!...ha azt mondja,képtelen lenne bármiért megölni,válaszolj így:Te állsz önmagadhoz legközelebb.Te vagy önmagad leghűségesebb barátja.Miként ártanál önmagadnak bármilyen hibádért!?

2016. jún. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat.
2016. jún. 10. 14:29
 4/5 anonim válasza:
Ne gondolj bele sokat, az agyunk furcsa szerkezet, nagy sokkot/traumát valahogyan le kell vezetnie. Mély nyomott hagyott benned (ami nem is csoda) de ettől még semmi megmagyarázhatatlan, természetfeletti dolog nincs az egész mögött.
2016. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Pont ezért nem nagyon érdekelt ezelőtt, csak ez az álom nem hagyott nyugodni..

Köszönöm szépen a válaszod!

2016. jún. 30. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!